İhtiyaca Özel Kasko Çözümleri Türk Nippon Sigorta’da! İhtiyaca Özel Kasko Çözümleri Türk Nippon Sigorta’da!

Anadolu Sigorta, Sevgililer Günü yaklaşırken sevdiklerine ne hediye alacağına karar veremeyenler için en güzel hediye: Sağlık diyerek müşterilerine özel seçenekler sunuyor. Sevgililer Günü kampanyası kapsamında Anadolu Sigorta’dan ilk kez Bireysel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıranlar, bütçelerine en uygun geniş teminatlı sağlık paketleriyle hem sevdiklerini güvence altında alıyor hem de 100 TL değerinde Hepsiburada hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor.

28 Şubat tarihine kadar düzenlenecek bireysel poliçelerde geçerli olan kampanyaya Anadolu Sigorta’nın tüm satış kanalları ile birlikte dijital platformlarından da katılım sağlanabiliyor. Kampanya şartlarını sağlayan müşterilere Sağlığım Cepte uygulaması üzerinden iletişim izni vermeleri halinde 7-11 Mart 2022 tarihleri arasında SMS ile hediye çeki kodları iletilecektir.

Anadolu Sigorta “Sağlığım Cepte” mobil uygulaması ile sigortalılarına 7/24 Canlı ve Görüntülü Sağlık Danışmanlığı hizmeti de sağlıyor. Bu hizmet ile sigortalılar psikolog ve diyetisyenin yanı sıra psikiyatri, pediatri ve dahiliye uzmanları da dahil olmak üzere doktorlar ile online görüşebiliyor.

Anadolu Sigorta’dan ilk kez Bireysel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası satın alarak Sevgililer Günü kampanyasından yararlanmak isteyen sigortalı adayları kampanya koşullarına Anadolu Sigorta’nın web sitesinden ulaşabiliyor.

https://www.anadolusigorta.com.tr/kampanyalar-firsatlar/sevgililer-gunu-hediyeniz-anadolu-sigortadan