15-18 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan ligde bu yıl plaj voleybolu turnuvasında kadın sigortacılar da katılım gösterecek. Önceki sezonlarda erkek sigortacılar ile yapılan futbol temelli organizasyon da bu yıl RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı’nın önerisi ile kadın sigortacılara da yer verildi.

Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu

18 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Asteria Kremlin Palace Otel’de gerçekleşecek ligin ana sponsoru olan RS Otomotiv Grubu, yeni sezona da adını verdi. RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, bu sezon kadın sigortacıların da ligde yer almasını önerdi.

Ünaldı’nın önerisi ile Kadın Sigortacılar Derneği (KASİDER) ile yapılan iş birliği kapsamında, kadın sigortacıların oyuncu olarak yer alacağı plaj voleybolu turnuvasını da organizasyona dahil edildi. KASİDER‘in 3. kuruluş yıldönümü olan 17 Mayıs‘ta büyük bir parti ile bir tüm sektör çalışanları bütün olarak her iki turnuva da bitecek.

Editör: Sigorta Life