Sektöre istihdam sağlamak ve ardından bu gençleri sektörün nitelikli birer parçası haline getirmek amacıyla bir dizi eğitim projesi başlatacaklarını belirten Platform özellikle gençlere mentorluk yapmak ve staj imkanı sunmak için platformun tüm üyeleri sektör ilişkilerini kullanarak bu konuda arabuluculuk yapacak.

Günümüzde büyük fırsat ve aynı zamanda tehdit  olarak görülen son teknolojik trendlere platformda yer alan uzman kişiler öncülüğünde bu yıl daha fazla önem verilecek . Bu konuda çeşitli araştırmalar yaparak sektöre önerilerini yazılı olarak sunacaklar. Gençleri bilgilendirmek amacıyla önümüzdeki günlerde sektörün tanınmış uzmanları tarafından çevrimiçi eğitimler düzenlenecek.

Cumhuriyetimizin 100. yılı dolayısıyla 100 önemli konuyu ele alarak tartışmaya açacak ve çözüm önerileri sunacak olan platform, 2024 yılının yoğun geçeceğini ifade etti.

KASİDER ve BİMTES’den Yangın Sigortalarında Etkin Hasar Yönetimi Eğitim Programı KASİDER ve BİMTES’den Yangın Sigortalarında Etkin Hasar Yönetimi Eğitim Programı

WhatsApp Image 2023-10-15 at 15.27.38

Editör: Üveys Altun