Relay, yapay zeka destekli özelliğin, komisyoncuların ve acentelerin siber sigorta şartlarını müşterilerine açık ve öz bir şekilde açıklamalarını sağlayarak uygulama sorularını yanıtlamalarını kolaylaştıracağını söyledi.

Quick Finans’tan Cumhuriyetin Yüzüncü Yıl Coşkusuna Kulaç Dolusu Destek! Quick Finans’tan Cumhuriyetin Yüzüncü Yıl Coşkusuna Kulaç Dolusu Destek!

 

Relay, yeni özelliğin karmaşık sigorta terimlerini ve jargonunu analiz etmek ve basitleştirmek için doğal dil işleme ve makine öğrenimi algoritmalarını kullandığını söyledi. Şirketin platformunu kullanan tüm sigorta acenteleri ve komisyoncuları tarafından anında kullanılabilir.

  Relay'de ürün ve mühendislik başkanı Edmund Lo, "Siber sigorta, işlerini yürütmek için teknolojiye güvenen daha fazla işletme olduğundan, sigorta sektörünün giderek daha önemli bir bileşenidir" dedi. "Ancak, siber sigorta uygulamalarıyla ilgili teknik dil ve karmaşık terminoloji müşterilerin anlaması zor olabilir. Yeni AI işlevimiz, bu şartları basitleştirerek herhangi bir sigorta acentesinin ve komisyoncunun siber teminat sunmasını kolaylaştırıyor."

Editör: Sigorta Life