Deprem bölgesinde temaslarımızı gerçekleştirdiğimiz sırada Quick Sigorta’nın yardım tırı ile karşılaştık. 

Quick Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalık, ekibiyle birlikte yaklaşık üç gündür deprem bölgesinde olduğunu depremin etkilediği tüm illere uğrayacak bir güzergah oluşturduklarını bu güzergah üzerinde bulunan tüm ilçe ve köylerine uğrayarak depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösterdiklerini ifade etti.

Fibasigorta’da ‘babaları’ mutlu etmenin binbir yolu var! Fibasigorta’da ‘babaları’ mutlu etmenin binbir yolu var!

Mustafa Çalık, “1999 depremini birebir yaşamış biri olarak deprem, inanılmaz korkutucu bir afet. O zaman geçirdiğimiz deprem de çok şiddetli ve yüksek yıkıcı etkiye sahipti. Burada da çok büyük yıkıcı etkiye sahip bir deprem olduğunu görüyoruz. Köylerde tek katlı evler ve ahırlar bile yerle bir olmuş durumda. O yüzden çok üzgünüz. Bizler de Quick Sigorta olarak ne yapabiliriz diye düşündük plan yaparak, çok hızlı hareket alıp deprem bölgesine geldik. İlk iki gün battaniye ve ısıtıcı dağıttık hem acente dostlarımıza, onların ailelerine ve gidebildiğimiz tüm köylere ulaşmaya çalıştık. Biz getirdiğimiz yardımları merkezde bir noktaya bırakıp geri dönmedik. Özellikle acentelerimiz ile birlikte köylerimize giderek ihtiyaç sahibi olan vatandaşlara bu yardımları ulaştırmaya çalıştık ve bu hedefimizi de planladığımız gibi büyük ölçüde gerçekleştirdik. Yardımlarımız ve katkılarımız bu bölgeye devam edecek. Planlı olarak buraya gelmeye çalışıyoruz, plansız gelen malzemelerin hedefine ulaşamadığını görüyoruz. Düşünerek ve organize olarak yardımlarımızı devam ettireceğiz. Tekrardan ülkemizin başı sağ olsun” dedi.

WhatsApp Image 2023-02-15 at 15.09.04

Quick Sigorta yüreklere dokunmaya devam ediyor!

Kahramanmaraş’ta acente olduğunu belirten Necmettin Bey ise “Quick Sigorta’nın Kahramanmaraş acentesi olarak biz Quick Sigorta’nın yapmış olduğu bu yardımlardan dolayı memleketimiz adına teşekkür ediyoruz. Geçirdiğimiz bu zor zamanlarda bizi yalnız bırakmadıkları ve memleketimize verdikleri bu desteklere bizlerde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Deprem bölgesinde yardımlara kolaylıkla ulaşılamayan bölgelere ailemiz ve şirketimizle seferber olup yardım götürmeye çalışıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Editör: Sigorta Life