Quick Sigorta’lı HSSK yarışlara bir girdi, pir girdi

2020 yılında Quick Sigorta’nın rüzgarını yelkenine alan HSSK yelken takımları, HSSK _ Quick Sigorta adıyla katıldıkları yarışlarda şampiyonluktan şampiyonluğa koştu. Son dönem yarışlarında 12 birincilik, 10 ikincilik, 12 üçüncülük alarak şampiyonluk kürsüsünün değişmezi olan Heybeliada Su Sporları Kulübü - Quick Sigorta yelken takımları kupalarıyla başarılarını taçlandırdı.

2021’de olduğu gibi 2022 yılında da yeni başarılara imza atmak için yarışlara devam eden HSSK Quick Sigorta Yelken Takımlarının bu seneki yarış takviminde Optimist Laser yarışları, Sportsboat Heybeliada Su Sporları Kulübü Türkiye Şampiyonası ve Quick Sigorta Kupası ile ekim ayında Fransa’da düzenlenecek Avrupa Kupası bulunuyor.

TSB Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresinde konuşma yaptı TSB Başkan Yardımcısı Ahmet Yaşar Bankacılık ve Finans Perspektifleri Kongresinde konuşma yaptı

HSSK Quick Sigorta, bitmeyen enerjisi ile hem Cumhurbaşkanlığı Kupasının sahibi hem de Avrupa şampiyonu oldu

HSSK Quick Sigorta Yelken Takımı, bitmek bilmeyen enerjisi ile yıl içerisinde önemli dereceler elde ederken Cumhurbaşkanlığı Kupasını üst üste kazanarak müdavimi oldu.  HSSK Quick Sigorta, Cumhurbaşkanlığı Sportsboats Yat Yarışlarında liderliği kimseye kaptırmazken Sportsboats Avrupa Şampiyonluğu ile Avrupa’da da tarih yazan takım, Sportsboats Türkiye Şampiyonası ikinciliği ve Sporboats Trofesi HSSK Quick Sigorta Kupası birinciliğinin de sahibi oldu.

Quick’in adımıza kattığı hız ile başarılı bir sezon geçirdik!

Heybeliada Su Sporları Kulübü Direktörü Saruhan Cinay “Quick’in adımıza kattığı hız ile başarılı bir sezon geçirdik. Bu başarıda emeği geçen sporcularımıza, kulübümüze ve bizlere renk ve coşkusu ile eşlik eden Quick Sigorta yetkililerine teşekkür ediyorum. Bundan sonrası içinde değişik hedef ve planlamalarımız var, tüm deniz severleri ve yelkencileri yarışlarımızı takip etmeye bekliyoruz.” dedi.

YouTube linkleri

https://www.youtube.com/watch?v=cqRt-i0H1H0

https://www.youtube.com/watch?v=hmA-rjlZUPI

Editör: Sigorta Life