Sigorta sektörünün önemli gündem maddelerini sayfalarına taşıyan ve sektörün önde gelen isimlerinin açıklamalarını okurları için en ince ayrıntısına kadar aktaran Sigorta Life Derginin Mart sayısı dijital platformlarda okurlarını bekliyor!

Daha önce tüm sosyal medya hesaplarında paylaştığımız üzere acıları paylaşmak ve vatandaşlarımızın yanında olmak için dergimizin Mart sayısını da sadece dijitalde yayınlayıp baskı bedeli dâhil; reklam, satış, abonelik gibi gelirlerini AFAD ’a bağışlıyoruz. Dergimizin imtiyaz sahibi İsmail Öztürk  ve ekibimiz deprem bölgelerine  yapmış olduğu ziyaretlerde  hem  kendi çapımızda topladığımız yardımları bölgeye  ulaştırdı hem de  bölgede bulunan acentelerle ve  ilk günden itibaren deprem bölgesine bulunan sigorta şirketleri ile bir araya geldi. Kurucumuzun deprem bölgesindeyken temasta bulunduğu acente dernek başkanlarıyla önümüzdeki günlerde yapacağımız yayınlar ile yaşanan gelişmeleri bu süreçte sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Mart sayımızda Sigorta ve BES dünyasında yaşanan gelişmelerin yanı sıra deprem bölgesine yardımda bulunan şirketlerin yapmış olduğu destekleri okuyucularımız için derledik. Bu yardımlardan doları sektörümüze  bir kez daha teşekkür ediyoruz ve bu yardımların oluşan yaraların sarılması adına devam etmesini umuyoruz.

Sigorta Life’a ulaşmak çok kolay!

Sigorta Life Dergi’nin tüm sayılarına, Turkcell Dergilik, Türk Telekom e-dergi, dijitalbasin.com adresinden de ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan da bizleri takip etmeyi unutmayın!

Canlı yayınlarımızı ve konuklarımızı izleyebileceğiniz Youtube kanalımız: https://www.youtube.com/SigortaLifeDergi

Quick Sigorta ile Akhisar'da unutulmaz bir motosiklet festivali Quick Sigorta ile Akhisar'da unutulmaz bir motosiklet festivali

Instagram hesabımız: https://www.instagram.com/sigortalifedergi/

Twitter hesabımız: https://twitter.com/sigortalifedrg

Linkedin: https://www.linkedin.com/in/sigorta-life-dergi-9374161ba/

Editör: Sigorta Life