Maher Holding üç şirketiyle birlikte İstanbul Dişhekimleri Odası İstanbul Buluşması’nda Maher Holding üç şirketiyle birlikte İstanbul Dişhekimleri Odası İstanbul Buluşması’nda

Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na yönelik çok değerli bir kampanyaya imza atıyor. 

1681891365_NNHayatveEmeklilik_Logo_01 (1)

Çocukların hayata güvenle adım atmaları için 18 Nisan -2023 -18 Mayıs 2023 tarihleri arasında 18 yaş altı çocuklara ve gençlere yapılan bireysel emeklilik sözleşmelerine, ilk katkı payı ödemesi kadar ek katkı payı tutarı NN Hayat ve Emeklilik tarafından bir defaya mahsus olarak, üst limiti 500 TL olmak üzere yatırılıyor. NN’in ödediği ek katkı payı tutarının yüzde 30’u da yine kampanya kapsamındaki emeklilik sözleşmesine devlet katkısı hak edişi olarak yansıyor. Yatırılan katkı payları, NN Hayat ve Emeklilik’in geniş seçeneklere sahip yatırım fonlarında işlem görerek daha da değerleniyor.   

“NN Senin Mobilin” uygulaması ile 18 yaş altı çocukların BES işlemleri daha hızlı ve kolay gerçekleştirilebiliyor. “NN Senin Mobilin” uygulaması App Store ve Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Kampanyaya ilgili tarihler arasında tüm NN Hayat ve Emeklilik acenteleri ve ING Bank Şubelerinden 18 yaş altı BES sözleşmesi yaparak katılabilirsiniz. Kampanya detayları ve koşulları için tıklayınız

Editör: Sigorta Life