Neova Sigorta, iftar davetinde Adıyaman’daki acenteleri ile buluştu. Neova Sigorta Genel Müdürü Neslihan Neciboğlu ev sahipliğinde gerçekleşen iftar organizasyonunda, sigorta sektöründeki gelişmeler değerlendirildi.

AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı

Neova Sigorta Genel Müdürü Neslihan Neciboğlu, gerçekleştirilen iftar organizasyonunda şu açıklamalarda bulundu: “Hepimiz için zorlu geçen bir yılın ardından deprem yaralarımızı bir nebze olsun sarmış olarak burada bir araya gelmiş olmaktan mutluluk duyuyorum. Bildiğiniz üzere Neova Sigorta olarak depremin meydana geldiği günden itibaren deprem bölgesindeki siz değerli acentelerimizle sürekli irtibat halinde kalarak, bölgenin ve sizin ihtiyaçlarınıza destek olduk. Acentelerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik olarak da bölgedeki çalışmalarımız devam edecek. Katılımınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Neova Adiyaman Ftar Gorsel

Editör: Üveys Altun