Kurulduğu 1929 yılından bu yana Türkiye sigortacılık sektörünün teminatı konumundaki Millî Reasürans, lider konumunun sorumluluğuyla sektöre katkısını sürdürüyor. Millî Reasürans, 12-13 Şubat 2024 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren 14 sigorta şirketinin üst düzey yöneticilerini ağırladı.   Millî Reasürans Genel Müdürü Fikret Utku Özdemir ve Genel Müdür Yardımcısı Kaan Acun, Yurt İçi Reasürans Kabulleri Müdürü Seda Orman Küçükçirkin, Hayat Servisi Müdürü Neyir Can, Hayat Servisi Müdür Yardımcısı Çağlar Aktaş ve Cansu Amcaoğlu’nun (Underwriter) katılım sağladığı programda Kuzey Kıbrıslı sigorta şirketleri ile yıllar süren iş birlikleri pekiştirilirken, gelecekte yapılması planlanan iş birlikleri de görüşüldü. 

SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap! SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap!

Millî Reasürans Kuzey Kıbrıs Cumhuriyeti’nden Sigorta Şirketlerini Ağırladı 02

Davete Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden Mehmet Kader (Akfinans), Aslı Can Özçelik (Ascan), Ömer Beydola (Bey), Kerem Can (Can), Erinç Karakaş (Commercial), Ersan Dağlı (Dağlı), Gürel Dellaloğlu (Güven Kıbrıs), Ahmet Eraslan (İyi Gelecek), Cengiz Ertürk (Near East), Hilmi Can (Smart Target), Mehmet Betmezoğlu (Türk), Mustafa Seyitler (Limasol), Raif Çukurovalı (Zirve) ve Börte Kağan Barlasoğlu (Bicare) katıldı. Davet kapsamında 12 Şubat tarihinde Feriye Restoran’da bir akşam yemeği düzenlendi. Etkinlik konukların 13 Şubat’ta Millî Reasürans’ın İş Kuleleri’nde bulunan yeni ofisini gezmelerinin ardından düzenlediği öğle yemeği ile sona erdi. 

Editör: Üveys Altun