Önce Ata’nın huzuruna çıkıldı 

Maher Holding Yönetim Kurulu ve iştirak şirketlerinin yöneticileri açılıştan hemen önce Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak ve saygı duruşunda bulunmak için Anıtkabir’i karanfillerle ziyaret etti. 

Türkiye genelinde 6.000’den fazla acente ve iş ortağı ile müşterilerine hizmet veren Quick ve Corpus Sigorta İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nün yeni ofis açılışı 30 Ocak tarihinde Ankara’da gerçekleşti. 

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy, Corpus Sigorta Genel Müdürü Murat Şişli, yönetim kurulu üyeleri ile üst düzey yöneticilerin katılım sağladığı açılışa Türkiye Sigorta Birliği Genel Sekreteri Özgür Obalı ile çok sayıda acente ve sektör temsilcisi de katılım gösterdi. 

Ankara Çankaya’daki Maidan İş ve Yaşam Merkezi’nin 14’üncü katında gerçekleşen açılışta konuşan Corpus Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Tevfik Doğan, yeni bölge ofisinin açılışından duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi: “Sigorta grubumuzun sektörde emin adımlarla büyüdüğünü ve ailemizin genişlediğini görmek çok gurur verici. Yolumuz uzun, hedeflerimiz büyük ve enerjimiz tam; yeniliklerimizin de devamını diliyorum. Yeni bölge ofisimiz hepimize hayırlı uğurlu olsun.”

Açılış, kurdele kesiminin ardından acentelerle birlikte yenen keyifli bir akşam yemeğinin ardından son buldu.

Maher Holding Sigorta Grubu, İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nün Yeni Ofis Açılışında Acenteleriyle Bir Araya Geldi 01

SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap! SON DAKİKA... Gri Sigorta ile İlgili İddialar Hakkında SEDDK'dan Cevap!

Maher Holding Sigorta Grubu, İç Anadolu Bölge Müdürlüğü’nün Yeni Ofis Açılışında Acenteleriyle Bir Araya Geldi 03

Editör: Üveys Altun