Demirel, şirketin bölge yapılanması konusunda, bölge yapılanmalarını, artan acente sayısı ve bölge ekipleri doğrultusunda daha da güçlendirdiklerinin altını çizdi. Bu doğrultuda Doğu Karadeniz Bölgesi'ni yeniden yapılandırdıklarını ve Samsun ve çevre illerini yeni oluşturulan Orta Karadeniz Bölgesinde topladıklayarak Doğu Karadeniz Bölgesi ile birleştirdiklerini belirtti.

Sözlerine devam eden Demirel: "Böylece tüm bölgeyi Karadeniz Bölge Müdürlüğü ismi altında topladık. Anadolu’daki yapılanmamızda ise merkezi Konya olan Orta Anadolu Bölge Müdürlüğü’müzü oluşturduk. Doğu Anadolu Bölgemize daha yoğun hizmet sunabilmek için ‘Diyarbakır Temsilciliği’mizi oluşturuyoruz. Bu bağlamda, bölgesel kadrolaşmamızı da genişleterek sürdürüyoruz. Toplam 8 bölgemiz ve 1 temsilciliğimiz, acentelerimiz ve yetkili servislerimizle, 2022’de de yoğun tempoyla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz" dedi.

Acente ve sigortalılarla ilişkimizin odağında ‘sevgi’ var

Kamil Demirel, sözlerine şöyle devam etti: 

Magdeburger Sigorta olarak önceliğimiz sigortalılarımıza gerçek fayda sağlayan, hayatlarını kolaylaştıran sigorta ürünleri ve geniş teminat seçenekleri sunarken acentelerimizin gelirlerini de artırmak. Bu amaçla acentelerimize özel bölgesel kampanyalar düzenliyoruz. Hem kazandıran hem eğlendiren yeni kampanyalar geliştirerek gerek acentelerimiz gerekse çalışanlarımızın motivasyonunu üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarımıza heyecanla devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi, 5G felsefemizde ‘’Güçlü ekip, güçlü iletişim, güçlü hizmet, güçlü ürün ve güçlü acente’’ diyoruz ve tüm bu yaklaşımlarda odağımıza ‘sevgiyi’ koyuyoruz. Acentelerimiz ve çalışanlarımızla aramızda kurduğumuz sevgi bağı, verdiğimiz kararlarda, stratejilerimizde ve hatta ürünlerimizde her zaman ön planda yer alıyor. Ben de acentelerimize ve tüm paydaşlarımıza zorluklara rağmen gösterdikleri özverili ve başarılı çalışmalar için teşekkür ediyor; 2022 yılında daha nice başarılara birlikte imza atacağımıza inanıyorum.”