Unico Sigorta Servis Temsilcileri ile Bir Araya Geldi! Unico Sigorta Servis Temsilcileri ile Bir Araya Geldi!

Olayinkolayi.com’un Kredi Hayat Sigortası ürünü, sunduğu avantajlı fiyatlarıyla bankalardan ve finansman şirketlerinden alınan kredilerin hayat sigortası masrafını neredeyse yarıya yakın oranda düşürüyor. Kredi Hayat Sigortasını daha avantajlı kanallardan edinmek isteyenler, olayinkolayi.com sitesine girip kendilerine özel oluşturulan teklifi anında hesaplayıp, ödeme planını görüntüleyip; aynı zamanda ister online olarak, ister olayınkolayı Çağrı Merkezi temsilcileri aracılığıyla işlemlerini tamamlayarak poliçelerini hızlı bir biçimde satın alabiliyor. Kredi başvurusu yapanlar, yasal hakları doğrultusunda diledikleri sigorta şirketi üzerinden Kredi Hayat Sigortalarını satın alıp bankalarına/ilgili finans kuruluşuna ileterek kredilerini kolaylıkla güvence altında tutabiliyor.

60 günlük cayma hakkı var!

Kullanıcılarına her konuda fayda ve kolaylık sağlama hedefiyle yola devam eden olayinkolayi.com, Kredi Hayat Sigortası için sektörde 30 gün olarak sunulan cayma hakkını, 60 güne çıkardı. Buna göre, olayinkolayi.com’dan Kredi Hayat Sigortası satın alan herkes, poliçe başlangıç tarihinden itibaren 60 gün içinde sigortadan cayma hakkını kullanıp kesintisiz prim iadesi seçeneğinden faydalanabiliyor.

Kredi Kartına Taksit Mümkün!

Olayinkolayi.com, kullanıcılarına poliçe satın alımlarında esnek ödeme alternatifleri  sunuyor. Prim tutarına bağı olarak kredi kartı ile tek çekim, %25 peşin + 5 taksit, yıllık 12 taksit gibi birçok kolay ödeme seçeneği ile sevdiklerini borç yükünden korumak isteyenlerin kredisi güvencesiz kalmıyor. Ayrıca uzun vadeli kredilerde yıllık veya dönemsel olarak yenilenen hayat sigortaları için de bu fırsatlar kullanılabiliyor.

Kredi Hayat Sigortası ürünü hakkında detaylı bilgi almak isteyenler www.olayinkolayi.com adresini ziyaret edebilecekleri gibi,  hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında 0850 222 3466 numaralı Çağrı Merkezi numarası veya Whatsapp hattı üzerinden anlık yanıt sistemi üzerinden de olayınkolayı Çağrı Merkezi temsilcilerinden ücretsiz asistanlık hizmeti alabilirler.

Editör: Sigorta Life