Demir Sağlık ve Hayat, Hopi iş birliği ile kazandırıyor. Demir Sağlık ve Hayat’ın web sitesi üzerinden Hopi QR kodu ile satın alınan her İki Can Hamilelik ve Seyahat Sağlık Sigortası Paracık olarak geri dönüyor. Hadi #birlikteyürüyelim mottosuyla ile hayata geçirilen kampanya 22 Temmuz’a kadar devam edecek.

Demir Sağlık, ‘Hayata İyi Bak’ mottosu ile çalışmaya ve Türkiye sağlık sektöründe daha önce yapılmayanları yapmaya devam ediyor. Demir Sağlık’ın hamilelik sigortaları arasında hamilelik başladıktan sonra dahi yaptırılabilen ilk ve en kapsamlı sigorta olma özelliği ile ön plana çıkan İki Can Hamilelik Sigortası ve avantajları ile seyahatleri güvenceye alan Seyahat Sağlık SigortasıHopi ile kazandırıyor. 22 Temmuz’a kadar demirsaglik.com.tr web sitesinden Hopi QR kodu ile satın alınan Demir İki Can Hamilelik ve Seyahat Sağlık Sigortaları Paracık olarak geri dönüyor. 

 

Sadece online’da geçerli

Sadece online satın almalara özel kampanya ile web sitesinden İki Can Hamilelik Sigortası satın alımlarında 200 TL Paracık kazanımı ya da 100 Paracık’a kadar harcanılan Paracıklar’ı 3 kat değerli hale getirme şeklinde tercihler yapılabiliyor. İki Can Premium Hamilelik Sigortası ve İki Can Koç Sağlık Hamilelik Sigortası satın alımlarında ise 300 TL değerinde Paracık kazanımı ya da 100 Paracık’a kadar harcanılan Paracıklar 4 kat daha değerli hale getirilebiliyor.

 

Seyahatlerin huzurlu ve güvenli geçmesini sağlayan Demir Sağlık Seyahat Sağlık Sigortaları ise, web sitesi üzerinden satın alımlarda %25 Paracık kazandırıyor.

 

Hadi #birlikteyürüyelim mottosuyla hayata geçirilen kampanya 22 Temmuz’a kadar sürecek. Kampanya ve ürünler hakkında detaylı bilgi, Demir Sağlık ve Hayat’ın demirsaglik.com.tr web sitesinden alınabiliyor.