Lizbon Cristiano Ronaldo otelde kaldığımız bu gezide; Sintra, Cascais ve Avrupa’nın en batı ucu olan Cabo do Roca’yu beraber gezme fırsatını bulduk.  Yerel lezzetlerin tadına bakarken, şehrin tarihî zenginliklerini ve geçmiş dönemlerdeki ihtişamlı yıllarını hep beraber hatırlayarak çok keyifli saatler geçirdik.

portekiz 1

Genel Müdürümüz Süleyman Sağıroğlu’nun, misafirlerimizin vaktini verimli kullanmak adına, şehiriçi ulaşımımız sırasında otobüslerde gerçekleştirdiği sunum ise herkes için yeni bir deneyim oldu. Bu sıra dışı ve eğlenceli anlatım, 2023 yılında sigorta sektöründeki gelişmelerin yanı sıra, Gulf Sigorta olarak önümüzdeki yıllar için belirlediğimiz hedef ve stratejiler üzerine ilham verici bir konuşma oldu. 2023 yılında yaşanan depreme rağmen yılı karlılıkta sektörde ilk sıralarda kapatacak olmamız ve bunun aracılara getirdiği faydalar üzerinde durulan sunum sonunda özellikle 2024 yılında bizi bekleyen zorluklar/fırsatlar üzerine soru/cevap yapılarak yolculuk keyifli bir şekilde tamamlanmış oldu.

Bu seyahat, sadece bir şehri keşfetmemize vesile olmakla kalmayarak, aynı zamanda büyük bir grup olarak birbirimize daha da yakınlaşmamıza fırsat verdi. Birlikte yaşadığımız maceralara yenileri eklenerek çoğaltılan anılar bu seyahati unutulmaz kıldı. Yeni dostluklar kurduk ve birbirimize destek olmanın önemini bir kez daha hissettik.

AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı AXA, 'Farklıyız, Fark Yaratmakta Kararlıyız' konseptli acente buluşmalarını tamamladı

Gulf Sigorta ailesi olarak önümüzdeki yıllarda da bu dostluğu ve çoşkuyu tekrar yaşayacağımız yeni rotalarda, tüm satış kanallarımız ile beraber olmayı sabırsızlıkla bekliyor, tüm misafirlerimize destek ve katılımları için teşekkür ediyoruz.

gulf-sigorta-portekiz

Editör: Üveys Altun