Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu’ya En Etkin 50 Teknoloji Lideri Ödülü Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Korhan Kuyu’ya En Etkin 50 Teknoloji Lideri Ödülü

Cep telefonları ile internet sitesi üzerinden kasko ve trafik sigortası sayfalarına giriş yapan araç sahipleri, teklif alanında yer alan QR kodunu okutarak, kimlik ve araç plaka bilgilerine otomatik ulaşacak, böylece en hızlı şekilde teklif alıp poliçe sahibi olabilecekler.

Konuyla ilgili bilgi veren Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Fuat Işıksal: "2018 yılında başlayan ve her yıl katlanarak artan dijital dönüşüm çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Kişileştirilmiş ve hızlı çözümler sunmak geliştirdiğimiz ürün hizmetlerinin odağında yer alıyor. QR kod ile teklif alma dönemiyle birlikte müşterilerimiz ve müşteri adaylarımız en hızlı ve zahmetsiz şekilde kasko ve trafik sigortası alabilecek. Hayatı kolaylaştıracak sigortacılık çözümleri sunmaya devam edeceğiz" dedi.