Sigorta ürünlerine erişimi hızlı, kolay ve güvenilir hale getiren Fibasigorta, Babalar Günü’nde hediye alma telaşına düşenlerin imdadına da yetişiyor! Kasko sigortası, konut sigortası, elektronik cihaz sigortası, işyeri sigortası gibi geniş ürün çeşidiyle müşterilerinin her an yanında olan Fibasigorta, her an babasının yanında olmak isteyenlere çok özel hediye seçenekleri sunuyor. 

Ürün ve hizmetlerinin odağına müşteri memnuniyetini alan Fibasigorta, Babalar Günü’nde babasının güzel bir hediye ile konforlu ve güvende hissetmesini sağlamak isteyenlere geniş ürün yelpazesi sunuyor. Fibasigorta’nın web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat, hiçbir belgeye gerek olmadan, babanıza en uygun ürünü hediyeyi edebilirsiniz.

 Araç Check-up Hediyesi ile Güvenli Yollar

Fibasigorta, genişletilmiş kasko ve ekonomik genişletilmiş kasko ürünlerini, Babalar Günü’ne özel fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Sigortalı araç sahibi, genişletilmiş teminatlar sayesinde, onarım için tüm yetkili servisleri özgürce kullanabiliyor.  Ekonomik genişletilmiş kaskoda, ayrıca, ücretsiz araç check-up’ı, mini onarım teminatı ile onarım süresi boyunca ikame araç hizmeti yer alıyor. Babanıza kasko hediye ettiğinizde, günün her saatinde, gecenin bir yarısı olsa bile yol yardım desteği alabiliyor, aracını ücretsiz yıkatabiliyor ve bir kerelik hasar bildiriminde, hasarsızlık indirimini kaybetmiyor. Ayrıca indirimli yakıt fırsatından yararlanma imkanı oluyor. Üstelik zorunlu trafik sigortası teminatlarını aşan durumlarda karşıdaki aracın hasarı için de endişelenmenize gerek kalmıyor.

Telefon tamirdeyse endişeye gerek yok!

Milli Reasürans 95 Yaşında Milli Reasürans 95 Yaşında

Cep telefonu sigortası, Fibasigorta’nın öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Babalar Günü’nde, babanıza hiç yanından ayırmadığı cep telefonu için bu sigorta ürününü hediye edebilirsiniz. Sadece birkaç dakika ayırarak ulaşılabilen cep telefonu sigortasında , ikame cihaz avantajı, kapsamlı teminat seçenekleri ile sıfır telefona ve kullanılan telefona sigorta hizmeti yer alıyor. Fibasigorta, telefonun servis sürecinde müşterilerini mağdur etmemek için sunduğu ikame telefonla, yanında olamadığınız her an babanızla iletişimde olmanıza olanak sağlıyor. Dileyenler Uzatılmış  Garanti Sigortası ile telefonunun garanti süresini uzatabiliyor, sadece Ekran Koruma Sigortası’nı ya da Tam Koruma Sigortası’nı da tercih edebiliyor. Sektörde birinci yılını tamamlarken, ilklerle adından söz ettiren Fibasigorta, cep telefonunu sadece satın alırken ya da henüz yepyeni kutusundayken değil, kullanırken de sigortalıyor.

Editör: Üveys Altun