Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Gölpınar; Doğa Sigortanın geçmiş başarılarına değindi, 2024 yılında da aynı istikrarı sürdürerek sektördeki yerlerini koruyacaklarını aktardı. Yaşanan deprem felaketi sebebiyle özellikle sektör olarak çok zorlu ve yoğun bir yılın ardından, hem deprem hasar ödemelerini hızla tamamlamanın hem de kurumsal hedeflerine ulaşmanın onurunu yaşadığını belirtip, tüm yönetici ve ekiplerine teşekkürlerini belirtti. 

Aksigorta’ya “Smart Scoring with AI” ile  EMEA bölgesinde birincilik ödülü Aksigorta’ya “Smart Scoring with AI” ile EMEA bölgesinde birincilik ödülü

Böyle bir dönem ardından Reasürans anlaşmalarının yenileme süreçlerinde de önemli bir mücadele verildiğini, 2024 anlaşmalarını da kurum için en ideal ve etkin koşullarda   tamamlamanın sevincini duyduğunu aktardı. Toplantıda, Coşkun Gölpınar’ın ardından diğer yöneticiler Reasürans gelişmeleri, Yangın ve Mühendislik Sigortaları, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Oto ve Sorumluluk Sigortalarındaki süreç ve geliştirmeleri aktardılar.

Doğa Sigorta Yöneticileri 2024 Strateji Toplantısı'nda Bir Araya Geldi 2

Toplantı akışında, 2023 yılındaki prim üretimi, elde edilen performans sonuçları ve gerçekleşen nihai hedefler yöneticiler ile birlikte değerlendirildi. 2024 yılında strateji ve faaliyet planlaması özelinde nasıl hareket edileceği kararlaştırıldı. Sigorta sektörüne yönelik yeni proje ve fikirler oy birliğiyle değerlendirmeye alındı. Doğa Sigorta’nın her zaman beraber büyüme ve gelişme prensibi ile hareket ettiği iş ortağı acentelerinin satış ve performanslarına yönelik de yeni fikir ve öneriler gündeme getirildi. 

Doğa Sigorta’nın tüm bölgelerinden gelen müdürlerin genel müdürlük yöneticileri ile İstanbul’da bir araya gelme fırsatı bulduğu toplantıda yöneticiler, stratejik geliştirmelerin yanı sıra yüz yüze görüşüp sohbet etme ve bir arada vakit geçirme fırsatı da bulmuş oldular. Strateji Toplantısı sonrasında yöneticiler akşam yemeğinde keyifli bir organizasyonda ağırlandılar. 

Editör: Üveys Altun