Doğa Sigorta ve İstanbul Topkapı Üniversitesi ihtiyaç malzemeleri yüklü tırlarını bölgeye hızlıca sevk ederken, Doğa Hospital da sağlık alanında gerekli destek ve yardımları depremzedelere sunmakta.

Ülkece yaşadığımız bu acı ve zor süreçte küçük umutlara, küçük sevinçlere her zamankinden çok ihtiyacımız var. Doğa Hospital’dan gelen güzel bir haber de böyle bir örnek.

Sigorta Life Dergi Nisan Sayısı Yayında ve Satışta! Sigorta Life Dergi Nisan Sayısı Yayında ve Satışta!

'Doğa Bebek' Umut Oldu(1)

Depremin şiddetle hissedildiği Hatay’ın Antakya ilçesinde yaşayan Fatma Y. ve eşi, evlerinin depremde hasar görmesiyle iki çocuğuyla birlikte zorlu şartlar altında İstanbul’a geldi. Depremin etkilediği şiddetli sarsıntılardan kurtulduğunda 39 haftalık hamile olan Fatma Y. güvende olmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç duyarak, daha önce iki çocuğunu da sağlıkla dünyaya getirdiği Esenyurt Doğa Hospital’da doğumunu gerçekleştirmek istedi. Durumu öğrenen Doğa Hospital Yönetim Kurulu ve hastane yetkilileri, Fatma Y.’nin ve ailesinin tüm gider ve ihtiyaçlarını ivedilikle karşıladı. Doğa Hospital’ın uzman doktorları sayesinde Fatma Y. ve eşi bebeklerine sağlıkla kavuştu.

'Doğa Bebek' Umut Oldu(2)

Doğa Hospital Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhammet Burak Kırmızı, “Depremzedelerimiz çok zor bir süreçten geçiyorlar. Ülkece bu zor zamanlarında yanlarında olmamız, bireysel ve kurumsal sorumluluklarımızı yerine getirmemiz gerekiyor. Depremzede hastalarımızın tedavi masraflarını üstleniyoruz. Doğa Hospital Ailesi olarak milletimizin her zaman yanındayız” dedi.

Doğa Hospital’da doğumunu gerçekleştiren Fatma Y. “Allah bebeğimizin yüzüne güldü, çok zor anlar yaşadık, halen de evimizden, şehrimizden, sevdiklerimizden ayrı, onlar için endişe ve üzüntü içindeyiz. Bu zor süreçte beni ve eşimi hiç yalnız bırakmayan başta Muhammet Bey olmak üzere, Doğa Hospital doktorlarına ve çalışanlarına teşekkür ederim. Kızımın ismini Doğa koydum. İnşallah kızım da büyüdüğünde insanlara yardım eden, onları seven ve sahip çıkan birisi olur” dedi.

Editör: Sigorta Life