Türkiye’de sağlık sigortacılığında uzmanlaşmış tek şirket olan ve dünya çapında 38 milyondan fazla müşteriye hizmet veren bütünsel sağlık hizmetleri şirketi Bupa’nın Türkiye organizasyonu Bupa Acıbadem Sigorta, özel sağlık sigortası veya tamamlayıcı sağlık sigortası almak isteyenlere özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor. Sigortalılarına, poliçelerini ihtiyaç ve bütçeleri kapsamında seçme olanağı sunan Bupa Acıbadem Sigorta’nın hoşgeldin indirimi, Türkiye’nin her yerinden ilk kez giriş yapacak olan sigortalıları kapsıyor.

Kişiye özel sağlık sigortası

Bupa Acıbadem Sigorta'nın kişiye özel çözümleri, teminat yapısı, ödeme seçenekleri, anlaşmalı sağlık kurumu seçenekleri ile sigortalının ihtiyacına ve bütçesine uygun poliçeyi oluşturmasını sağlıyor. Bireyler; yatarak tedavi, ayakta tedavi, hamilelik ve doğum teminatı, diş, estetik-kozmetik veya check-up teminatı gibi farklı poliçeler arasından kendisine en uygun teminat kapsamına karar vererek sigorta olanaklarından anında yararlanmaya başlıyor. Kişiye Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ise Genel Sağlık Sigortası kapsamında alınan hizmetler için, anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarında herhangi bir işlem farkı ödemeden hizmet alma olanağı yaratıyor.

Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu Millî Reasürans KKTC Sigorta Sektörü ile 11’inci Kez Buluştu

Her durumda sigortalının yanında

Bupa Acıbadem, 6000’in üzerinde noktada geçerli olan Özel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sigortalıların teminat kapsamındaki tüm ihtiyaçlarını hızlı ve kesintisiz olarak karşılıyor. Sigortalılar, standart sigorta hizmetlerinin ötesindeki Entegre Sağlık Hizmetleri’nden de yararlanabiliyorlar. 7/24 hizmet veren ve bekletmeyen otomatik provizyon sistemleri, dijital platformlardan 7/24 tıbbi danışmanlık verilmesi, mobil üzerinden kurum ödemeleri ile ilgili fatura süreçlerinin yürütülmesi gibi hizmetler Bupa Acıbadem sigortalılarının hizmetine sunuluyor.