Sigorta sektörünün Türkiye’deki öncülerinden AXA Sigorta, “insanlığın gelişimi adına insanlık için değerli olanı koruma” misyonuyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor. Ülkemizin yükselmekte olan spor branşlarından voleybola verdiği destekle bilinen AXA Sigorta, sponsoru olduğu Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nı Milletler Ligi Kanada etabı öncesinde antrenmanlarında ziyaret ederek milli takıma moral verdi.  

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli! Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli!

 CEO Yavuz Ölken ve AXA Sigorta şirket voleybol takımının birlikte gerçekleştirdiği ziyaret esnasında, Filenin Sultanları’na tatlı ikramında bulunuldu; AXA Sigorta’nın A Milli Voleybol Takımı adına Koruncuk Vakfı’na yaptığı bağışın sertifikası takdim edildi. Aynı zamanda takım kaptanı Eda Erdem’in doğum gününün de kutlandığı moral ziyaretinde keyifli anlar yaşandı.   

Ülke için yarattığı ekonomik değerin ötesine geçerek topluma katkı sunmak için çalışan ve Türkiye Voleybol Federasyonu ve A Milli Voleybol Takımlarının resmi sigorta sponsoru olan AXA Sigorta, voleybola ilginin artması için de çalışmalar yapıyor.  

 Spora ve Türk voleyboluna verdikleri desteği değerlendiren AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken şunları söyledi: “İnsanları aktif ve hareketli bir yaşama özendiren; azim, toplumsal cinsiyet eşitliği ve sportmenlik gibi değerleri yansıtan bir alan olarak spora yatırım yapmayı ve ulusal ve uluslararası arenada başarılarıyla göğsümüzü kabartan Kadın A Milli Voleybol Takımımızı desteklemeyi önemsiyoruz. Değer ortaklıklarımız aracılığı ile  sağlıklı yaşam farkındalığını artırmayı, gençleri spora özendirmeyi ve ülke olarak spordaki başarılarımızın artmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Milletler Ligi’nde şimdiye dek gösterdikleri başarılı grafikten dolayı Filenin Sultanları’nı gönülden tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.”