Marketing Türkiye adına pazar ve tüketici araştırmaları konusundaki yetkinliğiyle öne çıkan AKADEMETRE’nin gerçekleş­tirdiği “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçlarıyla ha­zırlanan “The ONE Awards Bütünleşik Pa­zarlama Ödülleri”nde sonuçlar belli oldu. 

Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları sektöründe  AXA Hayat Emeklilik ödüle layık görüldü.

AXA Sigorta'nın yaptığı paylaşımda ise;

Neova Sigorta, 2023 yılında prim üretiminde yüzde 102 büyüdü! Neova Sigorta, 2023 yılında prim üretiminde yüzde 102 büyüdü!

"Yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde, Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları sektöründe AXA Hayat Emeklilik olarak yaptığımız iletişim çalışmalarıyla senenin fark yaratan markası olduk. 20 Ocak Perşembe günü gerçekleşen ödül törenine AXA Sigorta Hayat ve Emeklilik Başkan ve İcra Kurulu Üyesi Olgun Küntay online olarak katıldı, duyduğumuz sevinci ve gururu tüm AXA’lılar olarak paylaştı" ifadelerine yer verildi.

Editör: Sigorta Life