Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirilen AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley finalinde Fenerbahçe Opet ve Eczacıbaşı Dynavit karşı karşıya geldi. Turnuva boyunca sergilediği yüksek performansıyla Melissa Vargas turnuvanın MVP’si oldu.

İnsanların stres ve kaygı oranları her geçen yıl artış gösteriyor! İnsanların stres ve kaygı oranları her geçen yıl artış gösteriyor!

AXA Sigorta üst yönetiminin katıldığı ödül töreninde takımlara madalyalarını AXA Sigorta Hasar Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Eray Kangal, AXA Sigorta Satış, Pazarlama ve Sağlık Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Sanem Çıngay Buçukoğlu, AXA Sigorta Mali İşler Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Tuba Karataş Arıcan ve AXA Sigorta Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Yavuz Ölken takdim etti. AXA Sigorta çalışanlarının ve acentelerinin de sporcuları coşkuyla desteklediği turnuvaya katılan tüm seyirciler, kurulan taraftar eğlence alanında AXA Sigorta’nın ödüllü oyunlarında keyifli anlar yaşadılar.

AXA Sigorta, Türkiye’de sporun milyonlarca kişiye ulaşması için desteklerine hız kesmeden devam ediyor… 

Türkiye’de 130 yılı aşkın süredir sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” amacıyla Türk sporuna desteğini sürdürüyor. 2018 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile ‘Değerler Ortaklığı’ bulunan AXA Sigorta, bu yıl da yine hem kadın hem de erkek Kupa Voley organizasyonlarının isim sponsorluğunu üstlendi. 

Editör: Üveys Altun