Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen Social Media Awards Turkey, 6’ncı yılında bir yeniliğe imza atarak dijitaldeki en başarılı marka ve projeleri Brandverse Awards’un 360 derece kapsamlı bakış açısı ile ödüllendirmeye başladı. Brandverse Awards’ta, “Sevdiklerinizin Sağlığı Güvence Altında” reklam filmiyle “Film-Finans” kategorisinde birinciliğe layık görülen Anadolu Sigorta, altın ödül kazandı. 30 Haziran 2022 tarihinde düzenlenen ödül töreninde, şirket adına ödülü Kurumsal İletişim Uzmanları Melis Tutan ve Didem Aktaş aldı. 

Anadolu Sigorta’nın, sağlık sigortasının önemine dikkat çektiği reklam filminde, hayatı boyunca “ne olur, ne olmaz” diyerek kızı için her türlü önlemi alan bir babanın, kızına yıllar önce yaptırdığı sağlık sigortası ile zor günlerinde kızının yanında oluşu ele alınıyor.

“Reklam hikayemizin fikrinin güçlü bir iç görüye dayandığına inanıyoruz”

Ödül alan reklam filmi hakkında açıklama yapan Anadolu Sigorta İletişim Koordinatörü Berna Semiz Ergüntan, “Anadolu Sigorta’nın hayat boyu yenileme garantili sağlık sigortasının bilinirliğini en etkili şekilde anlatmak için yola çıktık. Potansiyel müşterilerimizin sağlık sigortası yaptırma konusunda en büyük çekincelerinden biri, bir hastalık ya da sağlık sorunu durumunda, sigorta kapsamının dışında kalmak ya da yüklü yenileme bedelleriyle karşılaşılması olarak görünüyor. Filmde kızı için her türlü önlemi alan baba, kızına yaptırdığı sağlık sigortası ile yıllar sonra bile zor günlerinde kızının yanında olmayı başarıyor. Hikayesi güçlü bir iç görüye dayanan reklam filmimiz izleyicilerden olumlu geri bildirimler aldı, bunun yanında alanında uzman seçkin bir jüri tarafından da altın ödüle değer görüldüğümüz için mutluyuz. Reklam filmimizin yapımında emeği geçen tüm iletişim ekibimize, yaratıcı ajansımız TBWA’e ve filmimizi ödüle layık gören ekibe teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.

RS Otomotiv Grubu’nun 15’nci yıl gurur gecesi görkemli bir törenle gerçekleşti RS Otomotiv Grubu’nun 15’nci yıl gurur gecesi görkemli bir törenle gerçekleşti

Eski ve yeni nesil iletişim, pazarlama iletişimi ve reklam alanında üretilen tüm işleri “bütünleşik pazarlama” anlayışıyla değerlendiren Brandverse Awards 2022, yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün bir değerlendirme modeli ile sonuçlandırdı. Alanında uzman ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan jürisiyle bu alanda önemli bir organizasyon olmayı amaçlayan Brandverse Awards’ta ödül kazanan markalar, metaverse ve NFT alanında uzman Metaverse360 desteğiyle ödüllerinin NFT’lerini de aldı.

TBWA\Istanbul imzasını taşıyan film https://www.youtube.com/watch?v=biW6W_zgBnk linkinden izlenebilir.