Türkiye’nin “En İtibarlı Sigorta Markası” seçilen Anadolu Sigorta, Türkiye İtibar Akademisi tarafından Beykoz Üniversitesi’nde düzenlenen Türkiye İtibar Endeksi Ödül Töreni’nde ödülünü aldı.   “En İtibarlı Sigorta Markası” ödülü, Anadolu Sigorta İletişim Koordinatörü Berna Semiz Ergüntan ve Anadolu Sigorta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Elif Banu Kocaoğlu Yıldız’a takdim edildi.

AgeSA, Hayat Sigortacılığında yüzde 95, BES’te yüzde 86 Büyüdü! AgeSA, Hayat Sigortacılığında yüzde 95, BES’te yüzde 86 Büyüdü!

Türkiye’nin önde gelen markalarının temsilcilerinin ve iş dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı törende; sektör bazında en itibarlı markalara ve itibarda istikrar gösteren markalara ödülleri takdim edildi. 

Türkiye İtibar Akademisi öncülüğünde, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bursa Teknik Üniversitesi öğretim üyelerinin akademik denetiminde gerçekleştirilen araştırma kapsamında; Türkiye İstatistik Kurumu’nun “Türkiye Örneklemi” olarak belirlediği 26 bölge ve 72 ilde, 15 Aralık 2021- 25 Ocak 2022 tarihleri arasında, yaklaşık 14 bin kişiyle görüşüldü. 34 farklı sektörde yer alan markaların itibar derecelendirmeleri yapılarak, Türkiye’nin en itibarlı markaları belirlendi.