1 Temmuz'dan itibaren kimler, nasıl BES'ten kısmi ödeme alabilecek? 1 Temmuz'dan itibaren kimler, nasıl BES'ten kısmi ödeme alabilecek?

Anadolu Hayat Emeklilik, yeni özellikler kazandırdığı ‘Prim İadeli Hayat Sigortası’ ürünü için “Hem sevdiklerine güvence sağladığın hem de sigorta süresi sonunda ödediğin primleri geri alabildiğin Prim İadeli Hayat Sigortası yaptırırsın, hayata hiç olmadığın kadar bağlanırsın!” sloganıyla duyurduğu yeni reklam filmini yayına aldı. 

Şirketin, hem hayattaki beklenmedik durumlar karşısında finansal güvence sağlamak hem de sigorta süresi sonunda ödediği primleri geri almak isteyen kişiler için sunduğu ‘Prim İadeli Hayat Sigortası’ ürünü ile kişiler; 4 farklı süre seçeneği arasından dilediğini seçerek, tercih ettikleri sigorta süresi sonunda ödediği primleri geri alabiliyor, prim ödeme dönemi boyunca ödediği primlerin tamamı için vergi avantajından faydalanabiliyor ve üstelik Anadolu Hayat Emeklilik’in sunduğu çeşitli ayrıcalıklardan da yararlanma imkânına sahip oluyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’in Prim İadeli Hayat Sigortası ürünü, tarihi bir atmosferde; kral, ejderha tarafından kaçırılan bir prenses ve onu kurtarmak için gelen şövalyelerin yer aldığı fantastik bir hikâye üzerinden mizahi bir dille anlatılıyor. Sigorta süresi sonunda hayatta kalınması halinde, ödenen primlerin sigortalıya iade edildiği ve sektörde müşteriler tarafından yoğun talep gören bir ürün olan Prim İadeli Hayat Sigortası’nın reklam filmi; ana kahraman olan şövalyenin hayatta kalmak için kendisine verilen görevden çeşitli gerekçelerle kaçma çabasını güncel mizah diyaloglarıyla sunarken ürünün avantajlarının da altını çiziyor. Kısa bir komedi filmi tadında hazırlanan ve TBWA\Istanbul imzası taşıyan reklam filminin yönetmenliğini Dual yaparken, prodüksiyonu Public Film üstlendi. 

Editör: Serhat Bingöl