Anadolu Hayat Emeklilik, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hem kendileri hem de sevdikleri için en uygun yatırım ve finansal koruma ürünlerini önerenSize Özel Gelecek Planlaması" hizmetini kullanıma sundu.

Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri, “Size Özel Gelecek Planlaması" ile gelecek planları için ihtiyaç duydukları birikimi; kendi varlıkları, gelir ve harcama düzeyleri ile tasarruf alışkanlıkları doğrultusunda artık kolaylıkla hesaplayabiliyor. Kendilerine özel hazırlanmış ürün önerileri arasından tercihte bulunarak gelecekleri için gereken adımı bugünden atma imkânı buluyor.

İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor

Müşteri deneyimini ve memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için inovatif çözümlere odaklandıklarını ifade eden Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Murat Atalay, “Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını dijital platformlarımız üzerinden uçtan uca karşılayan self servis hizmetlerimize bir yenisini daha ekledik. Kişilerin geleceklerini doğru planlamasına yönelik kapsamlı bir karar alma motoru üzerinde uzunca bir süredir çalışıyoruz. Bu ay itibarıyla da ‘Size Özel Gelecek Planlaması’ adıyla bu hizmetimizi müşterilerimizin kullanımına açtık” dedi. 

“Müşterilerimize bulundukları yaşam evresine göre çözümler sunuyoruz”

Dijital kanalları AHE Online ve AHE Mobil’den erişilen bu hizmeti tasarlarken müşterilerinin yaşam döngüsü boyunca hem kendisi hem de ailesi için en uygun koruma ve birikim planını kolayca belirleyebilmesi üzerine odaklandıklarını belirten Atalay, “Gelecek planlaması yaparken sadece ihtiyaç ve beklentilerin değil, sahip olunan varlık ve borçların, tüketim ve yatırım alışkanlarının da uçtan uca analiz edilmesi gerekiyor. Bu doğrultuda hem ürün önerilerimizi kişiselleştirebilmek hem de müşterilerimizin gelecekleri için ihtiyaç duydukları birikim tutarını hesaplayabilmek amacıyla müşterilerimizden, hane halkı gelir ve gider seviyeleri hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Böylece, bireysel emeklilik ve hayat sigortası ürünlerimiz aracılığıyla müşterilerimize, bulundukları yaşam evresine göre çözümler sunuyoruz” diye konuştu.

Editör: Sigorta Life