0 Km Araçtaki Regülasyon Kaynaklı Kampanya Furyası 2. Elde Beklentileri Sonbahara Bıraktı 0 Km Araçtaki Regülasyon Kaynaklı Kampanya Furyası 2. Elde Beklentileri Sonbahara Bıraktı

Finans kurumlarına yönelik uluslararası bir dernek olan Qorus’un Portekiz’in başkenti Lizbon’da 6 Haziran’da düzenlediği Qorus Innovation in Insurance Awards 2024 (Qorus - Sigortada İnovasyon Ödülleri) etkinliğinde kazananlar açıklandı. Dijital dönüşümden aldığı güçle müşteri odaklı sigortacılık deneyimi sunan Aksigorta, “Re-imagining the Customer Experience” (Müşteri Deneyimini Yeniden Düşünmek) kategorisinde “Embedded Card Debt Insurance” (Gömülü Sigorta) projesi ile bronz ödülün sahibi oldu. Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Qorus Innovation in Insurance Awards 2024’e, 44 ülkeden 288 başvuru yapıldı.

“Kazandığımız bu global ödül emeklerimizin somut bir göstergesi”
Şirketlerin müşterilerle etkileşim kurma biçimini önemli ölçüde geliştiren yeniliklerin ele alındığı ‘Re-imagining the Customer Experience’ kategorisinde 288 proje arasında ‘Embedded Insurance’ ile 3’üncü olmalarının kendileri için büyük bir mutluluk olduğunu dile getiren Aksigorta Strateji ve Bireysel Bankasürans Direktörü Elif Horasan, konuyla ilgili şunları söyledi: “Aksigorta olarak en önemli hedeflerimizden birisi, yeni nesil teknolojileri aktif bir şekilde kullanarak, şirketimiz ve tüm paydaşlarımız için katma değer sağlamak. İş süreçlerimizi dijitalleştirerek Aksigortalılar’ın hayatlarını kolaylaştırmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak önceliklerimiz arasında. Bugün bağımsız oylama süreci sonunda bu denli önemli ve global bir ödüle ulaştığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Bu ödül ekibimizin emeklerinin ve banka sigortacılığındaki başarılı iş birliğimizin somut bir göstergesi diyebilirim. Bizler Aksigorta olarak sigortacılığı dijital iş süreçleriyle kolay, yalın ve ulaşılabilir hale getirerek hem sektörde pozitif ayrışmaya hem de müşteri deneyimine katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Editör: Serhat Bingöl