Dünya yeni bir pandeminin kıyısında: Uzman isim "2 yıl içinde" diyerek uyardı! Dünya yeni bir pandeminin kıyısında: Uzman isim "2 yıl içinde" diyerek uyardı!

Çalışanların plastik atık toplamanın yanı sıra bu atıkların geri dönüşümü hakkında da eğitim aldığı etkinlikte, 504 kilo atık plastik toplandı, Sarıyer Belediyesi’nin organizasyonuyla da bu plastikler geri dönüşüme gönderildi. 

​​​​​​Sürdürülebilir yarınlar için çalışanlarıyla birlikte kolları sıvayan Aksigorta ve AgeSA, Yeşilist iş birliği ile İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Kısırkaya Plajı’ndaki plastik atıkları temizledi. Yaklaşık 45 çalışanın katıldığı bu etkinlikte, geri dönüşüm hakkında da eğitim verildi. Toplanan 504 kilo atık plastik, Sarıyer Belediyesi’nin organizasyonuyla geri dönüşüme gönderildi. 

Kurum olarak çevresel sürdürülebilirlik alanında pek çok çalışma yaptıklarının altını çizen Aksigorta ve AgeSA İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “Dünyamızın geleceğini güvence altına alabilmek adına pek çok çalışma gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı da kararlılıkla sürdüreceğiz. Sahip olduğumuz güçlü kapasiteyi ve köklü sigortacılık uzmanlığını sıfır karbon ve iklim değişikliği ile mücadele alanında kullanmaya devam edeceğiz’’ diye konuştu.

Editör: Sigorta Life