Aegon Türkiye’nin İnsan Kaynakları ve İşe Alım Ekibi ile bölge yönetimleri, üniversitelerin kariyer günü etkinlikleri çerçevesinde yılbaşından bu tarafa yaklaşık 3.300 öğrenciyle buluştu. Üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık Bölümlerinde ilgili hocalarla birlikte derslere katılan Aegon Türkiye yöneticileri, hem sektörle hem de meslekle ilgili detaylı sunumlar yaparak, öğrencilerden gelen soruları yanıtladı.

Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli! Türkiye Sigorta Seyahat Sağlık Sigortası ile tatiller daha güvenli!

 

Beykoz Üniversitesi ile işbirliği protokolü imzalandı

Gerek kariyer günleri buluşmaları gerekse gerçekleştirdiği atölye çalışmaları ile özellikle üniversite öğrencilerine ayrı bir önem veren Aegon Türkiye, Beykoz Üniversitesi ile de işbirliği protokolü imzaladı. Söz konusu işbirliği kapsamında ortak araştırma ve sosyal sorumluluk projeleri yürütülecek. Seminer, konferans, panel, sertifika programı gibi etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca Beykoz Üniversitesi öğrencileri, Aegon Türkiye’de staj programlarına dahil olma imkanı da bulacak.

 

Aegon, Türkiye’nin 5 farklı bölgesinde 3.300’e yakın üniversite öğrencisi ile buluştu

 

Aegon Türkiye, yılbaşından beri Anadolu Üniversitesi, Arel Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi Bankacılık Sigortacılık Bölümü, Doğuş Üniversitesi, Dumlupınar Üniversitesi, Ege Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hitit Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Bankacılık Sigortacılık Bölümü, İzmir Demokrasi Üniversitesi, Kırklareli Üniversitesi Vize MYO, Kocaeli Üniversitesi MYO Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü, Okan Üniversitesi, Şişli MYO ile Uşak Üniversitesi’nde öğrenim gören öğrencilere sigortacılığı anlattı. Ayrıca geleceğine, sigortacılık sektöründe yön vermeyi planlayan üniversite öğrencilerine kariyer yolculuklarında rehber olmak amacıyla Doğu Karadeniz Kariyer Fuarı, İç Anadolu Kariyer Fuarı, Güney Kariyer Günleri Fuarı, Ege Kariyer Günleri Fuarı, Trakya Kariyer Günleri Fuarı ve son olarak İBB İstihdam Fuarı’na katıldı. 

Editör: Sigorta Life