Ege Bölge Müdürlüğü faaliyet başlayan AcnTURK Sigorta; yöneticileri, acenteleri ve sektör paydaşlarıyla İzmir’de bir araya geldi. Böylece şirketin dördüncü bölge müdürlüğü de faaliyet başlamış oldu. 2023 yılında da sağlık sigortalarından tarım sigortalarına, sorumluluk sigortalarından nakliyat sigortalarına kadar birçok üründe sektöre yenilikler getirecekleri şirket yetkilileri tarafından ifade edildi.

AcnTURK Sigorta’nın hikayesi olan bir yapı olduğundan bahseden Murat Büyükçelebi; “Ekim 2022’nin ikinci yarısında poliçe üretimine başladık. Başladığımız günden bugüne kadar acentelerimizin ciddi ilgisini ve desteğini gördüğümüzü söyleyebilirim. AcnTURK Sigorta, hikayesi olan bir yapı ve sektör paydaşları özellikle de acentelerimiz bizimle iş birliği içinde olmak istiyor. Bu da bize daha çok çalışma ve daha güzel işler başarma azmi veriyor. Kuruluştan bu yana hep söylediğimiz gibi bizim gayemiz sigortalılarımıza ihtiyaçlarına uygun en kapsamlı ürünler ve sorunsuz hizmet sağlamak, acentelerimizin iş yapış şekillerini kolaylaştırmak ve kazançlarını artırmak. Bizim acentelerimiz sektörde en çok kazanacak acentelerdir. Bu bağlamda bunu geliştirmek için 2023 yılında da pek çok yeni ürünün geleceğini ve yeni gelişmelerin yaşanacağını söyleyebilirim.” şeklinde sözlerini tamamladı.

2-3

Yılın ilk çeyreğinde kredi borçlanmaları geçen yıla göre yüzde 51,21 arttı Yılın ilk çeyreğinde kredi borçlanmaları geçen yıla göre yüzde 51,21 arttı

Açılış sırasında konuşan AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Murat Dişçi ise; “2023 yılında araç sigortalarından konut sigortalarına, ferdi kaza sigortalarından sağlık sigortalarına, inşaat ve mühendislik sigortalarından ticari yangın sigortalarına, tarım sigortalarından elektronik cihaz sigortalarına, sorumluluk sigortalarından nakliyat sigortalarına kadar hayat dışı sigortacılığının hemen bütün branşlarında aktif olarak üretim yapan ve sektöre katma değer sağlayan bir sigorta şirketine dönüşmeyi hedefliyoruz ve bu hedefimize ulaşmak için tüm kadromuzla yoğun bir mesai harcıyoruz. Ayrıca; şu an dört bölgemiz faaliyete başladı. Toplam 7 bölgede ofislerimizi açmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Acente sayımız ise günden güne artıyor ve bunlar ciddi üretim yapan acenteler. Bu aşamada bize düşen gereken yatırımı yapıp bölgelerde acentelerin ihtiyaçlarını çözecek organizasyonlar kurmaktır.” dedi.

3-8

Açılışta duygularını ifade eden AcnTURK Sigorta Ege Bölge Müdürü Barış Yelken de “Bölge müdürlüklerimizle birlikte daha hazır bir ekip oluyoruz ve saha fonksiyonlarının başarılı işlediği bir yapı olma yolunda ilerliyoruz. Eminim ki bu acentelerimizin de takdirini kazanacaktır. Bu sayede bize çok daha rahat ulaşıp problemlerini hızlıca çözeceklerdir.” diyerek sözlerini noktaladı.

Editör: Sigorta Life