AcnTURK Sigorta’nın Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü Adana’da faaliyete başladı. Bölge açılışı sırasında şirket yöneticileri de acentelere ve sektöre etkili mesajlar verdi. Daha önce toplam 7 bölgede müdürlüklerinin olacağı belirten sigorta şirketi, Adana’da ikinci açılışını gerçekleştirdi ve yakın zamanda Karadeniz ve Ege Bölge Müdürlüklerinin de açılacağını ilan etti. Açılışın ardından acenteleriyle bir araya gelinerek bir bölge toplantısı gerçekleştirildi ve akşam yemeğinde birlikte etkinlik sonlandı.

Bölgeciliği yeniden bütün Türkiye'de yayacaklarını belirten AcnTURK Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Murat Büyükçelebi; “Acentelerin taleplerini yerinde ve en hızlı şekilde karşılayacağız. Bunun için yapılanmamız büyük bir hızla devam ediyor. Türkiye’deki ikinci bölge müdürlüğünü Adana’ya kurduk. Yakın zamanda Karadeniz ve Ege’de de bölge müdürlüklerimizi açacağız. Ayrıca yeni ürünler çıkarmanın da hazırlığını yapıyoruz. Tamamen profesyonellerden oluşan bir yapıya sahibiz. İyi hizmet verecek ve müşterilerin sorunlarının çözümünü hızlıca sağlayacağı bir şirket olacağız. Teknolojinin imkanlarından da faydalanarak acentelerimize ve sigortalılarımıza kolaylıklar sağlayacağız. Portföyünü doğru yöneten, profesyonel bütün acente arkadaşlarımıza da kapımız sonuna kadar açıktır.” dedi.

1-9

Programda AcnTURK Sigorta Genel Müdürü Murat Dişçi ise; “Bu bölgede başarılı olan sigorta şirketi Türkiye'de başarılı olur. Ben AcnTURK Sigorta olarak bu bölgede başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Şu ana kadar yapılan işlerde de sizler sayesinde bir başarı ivmesi yakaladık. Acentelerin gönül rahatlığıyla çalışabilecekleri, müşterilerine endişe etmeden sunabilecekleri ve her branşta poliçelerin bulunabileceği yaygın bir şirketiz. Hizmet kalitesi denilince de ülkemizde akla gelecek ilk şirket olmak istiyoruz.” şeklinde sözlerini tamamladı.

"Kaskoda hem zamandan hem bütçeden tasarruf sağlayın" "Kaskoda hem zamandan hem bütçeden tasarruf sağlayın"

5-2

Son olarak duygularını ifade eden AcnTURK Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürü Fahri Arı da “Şirketimizin geçmişi yaklaşık üç yıla dayanıyor. Açılışla birlikte, bölge müdürlüğümüzün sorumlu olduğu 18 ilde bütün acente ve müşterilerimizin yanında olacağız. Sigortacılıkla ilgili hizmet algısını en üst seviyeye taşımak için çabalayacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Editör: Sigorta Life