Yenilikçi sigortacılık ürün ve hizmetleri sunarak sürdürülebilir büyümeye hizmet eden Unico Sigorta, büyüyen acente ağı ve artan hizmet taleplerine yanıt vermek amacıyla Kayseri Bölge Müdürlüğü yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Mevcut ofisinden daha geniş ve modern bir alana taşınan Unico Sigorta’nın açılış törenine genel merkez yöneticileri, satış ekipleri ve çok sayıda bölge acentesi katılım gösterdi.

Genel müdür ve üst düzey yöneticilerin de katılımıyla gerçekleştirilen ofis açılışının ardından Radisson Blu Hotel'de gerçekleşen toplantıyla geleceğe dair stratejik adımlar değerlendirildi ve birebir özel görüşmeler gerçekleştirilerek iş ortaklarının taleplerini yakından dinleme fırsatı elde edildi.

0 Km Araçtaki Regülasyon Kaynaklı Kampanya Furyası 2. Elde Beklentileri Sonbahara Bıraktı 0 Km Araçtaki Regülasyon Kaynaklı Kampanya Furyası 2. Elde Beklentileri Sonbahara Bıraktı

Açılış töreninde konuşan Unico Sigorta Satış Direktörü Barış Tabakoğlu, yeni bölge ofisinin açılışından duyduğu memnuniyeti belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Unico Sigorta olarak tam 36 yıldır sigorta sektöründe değer yaratıyoruz. Kayseri'deki yeni ofisimiz de bu bölgedeki hizmet kalitemizi artırmak ve operasyonlarımızı daha etkin bir şekilde yürütmek için oldukça önemli bir adım. Bölgedeki acentelerimizle daha yakın iş birlikleri kurmayı ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu yeni ofisimizle birlikte, Kayseri ve çevre illerdeki varlığımızı daha da güçlendireceğimize inanıyoruz.”

Editör: Serhat Bingöl