Anadolu Sigorta’nın Düzenlediği Anadolu Buluşmaları Konya’da Başladı Anadolu Sigorta’nın Düzenlediği Anadolu Buluşmaları Konya’da Başladı
Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafından, İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ile birlikte düzenlenen “Türkiye’de Tarım” başlıklı Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. Yoğun ilgi gören yarışmada; birinciliği “Kabak Çekirdeği” eseriyle Sayın Yüksel Açıkgöz, ikinciliği “Koyun” eseriyle Sayın Veysi Arcagök ve üçüncülüğü “Harman” eseriyle Sayın Ekrem Şahin aldı. 
Mansiyon ödülleri ise, “Reed Worker” eseriyle Sayın Adil Emektar’ın, “Zor Hayatlar” eseriyle Sayın Fatih Semizoğlu’nun, “Balıkçı” eseriyle Sayın Gökalp Bilici’nin, “Sarıkıza Yem” eseriyle Sayın Murat Topal’ın, “Sonsuz” eseriyle Sayın Serdar Aydın’ın ve “Çeltik” eseriyle Sayın Veli Dölek’in oldu. 6.’sı gerçekleştirilen yarışma için başvurular, geçtiğimiz yıl Kasım ayında başlamış ve 25 Ocak’ta sona ermişti. Tüm sonuçlara, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun internet sitesi https://tfsf.org.tr/’den ulaşılabiliyor.
Editör: TE Bilisim