Grsl3Quick Routes söyleşisine büyük ilgi

Motosiklet gezginleri Özgür ve Dilek Candar çiftinden oluşan Quick Routes da Quick Sigorta standında misafirleri ağırlayıp aktivitelere eşlik etti. Quick Sigorta standını ziyaret edenler arasında AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Göktur, Bucak İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Alperen Çatlı, Belediye Meclis Üyeleri Özcan Duran ve Ahmet Demir de yer aldı.

Quick Sigorta standında ayrıca Quick Routes söyleşisi yapıldı ve uzun süren motosiklet yolculuklarında merak edilenler soruldu. Söyleşi sonunda da ekibin sorularına doğru yanıt verenlere, Quick Sigorta hediye çantası, Axor kask ve putoline motosiklet temizleme setleri hediye edildi.

Festivalde yöresel etkinlikler dikkat çekti

Önceki yıllara nazaran rekor katılım gerçekleşen festivalin ilk günü yağmura denk gelse de katılımcılar alanı terk etmeyip festival ruhunu sonuna kadar yaşatmayı bildi. Yağmur sonrası tüm hızıyla devam eden şenlikte, resim ve seramik atölyelerinde motorcular farklı deneyimlere imza atma şansı elde etti.

İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor

Voleybol turnuvası büyük ilgi görürken festivalin üçüncü gününde hem konser hem futbol milli takım maçı molası verildi. Şenlik kapsamında Bucak’ın yöresel gösterileri ve köylere has seyirlik oyunları da katılımcılardan tam puan aldı. Yöresel etkinliklerden en çok ilgi görenlerden biri de protokolün de katılımıyla gerçekleşen keşkek dövme töreni oldu. Törenin ardından tüm katılımcılara keşkek ikram edildi.

Editör: Sigorta Life