AgeSA İklimle Bağlantılı Finansal Beyan Görev Gücü Raporunu Yayınladı AgeSA İklimle Bağlantılı Finansal Beyan Görev Gücü Raporunu Yayınladı

Neova Katılım Sigorta’dan kasko yaptıranlar birçok teminata ek olarak Otovınn servislerinde geçerli ayda 1 kez iç – dış araç yıkama, yılda 2 kez mevsimsel lastik değişimi, yılda 2 kez lastik tamiri ve lastik saklama hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabilecek.

Sigorta sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer alan Neova Katılım Sigorta, kasko sigortası yaptıran müşterilerine araç temizlik hijyen ve bakım hizmetleri sağlayan Otovınn servislerinde geçerli birçok ayrıcalık sunacak. Neova kasko sahipleri poliçe süresince Otovınn servislerinde her ay 1 kez olmak üzere yılda 12 kez iç ve dış ücretsiz araç yıkama hizmetinden faydalanabilecek. Ayrıca yılda 2 defa poliçe vadesi içerisinde olma koşuluyla 6 ay ara ile mevsimsel lastik değişim işçiliği de alabilecekler. Üstelik kasko sahipleri yılda 2 kez ücretsiz lastik tamiri ve ücretsiz lastik saklama hizmetinden faydalanabilecek. Neova Katılım Sigortakasko sigortası ile aşağıda belirtilen risklerin gerçekleşmesi sonucunda ortaya çıkan maddi zararları teminat altına alıyor. Bu hizmetler arasında ise şunlar yer alıyor: “Aracınızın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması, gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar, üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler ile fiil ehliyetine sahip olmayan kişilerin yol açacağı zararlar, aracın yanması ve aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi.”

Kaskonuzu ihmal etmeyin

Neova Katılım Sigorta Teknik ve Reasüranstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cem Salih Çelen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ülkemizde isteğe bağlı en çok satılan sigorta kasko sigortasıdır. Buna rağmen ülkemizde her 3 araçtan sadece 1’inde kasko sigortası vardır. Araç değerlerinin yükselmesi ile kasko sigortasının önemi daha da artmaktadır. Kasko ürünümüz ile sunduğumuz bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin hem olası bir kaza anında mağduriyetlerini minimuma indirmelerini hem de kasko süresi boyunca da benzersiz ayrıcalıklardan faydalanmalarını sağlıyoruz. Neova Katılım Sigorta olarak sigorta bilincini ve farkındalığını artırmak için çalışıyor, tüm vatandaşlarımıza kasko yaptırmaları tavsiyesinde bulunuyor, “Aman ihmal etmeyin’ diyoruz.” şeklinde konuştu.
Editör: TE Bilisim