Amedeus’un yazarı ünlü Peter Shaffer’ın, Broadway’de 1200 kez sahnelenen Tony Ödüllü incelik dolu başyapıtı Küheylan; HDI Sigorta ana sponsorluğunda 21 Mart Salı akşamı prömiyer gösterimi ile seyircisi ile buluştu. Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile yıllardır süregelen iş birliklerinin devamı niteliğinde, oyunun ana sponsorluğunu üstlenen HDI Sigorta ülke gündemi gözetilerek ertelenen prömiyer gecesinde Üst Yönetim Ekibi ile birlikte İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa Bölgelerinden 100’ü aşkın acente misafirini ağırladı.  

Keyifli ve duygu dolu anlara sahne olan gecenin sonunda HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, ‘‘İlk teşekkürüm, Küheylan’ın bundan önce oynanan üç oyunun gelirlerinin afetzede çocuklarımızın eğitimine destek olmak amacıyla bağışlayan emektar sanatçılarımıza olacak. Bu ve bunun gibi kıymetli destekler ile bir an önce yaraları sarmamız, sağlıklı, huzurlu ve mutlu günlere kavuşmamız en büyük dileğimiz. Bizler sanatın iyileştirici gücüne ve özellikle böyle zor zamanlarda sanata, spora, bilime her zamankinden daha fazla sarılmaya ihtiyacımız olduğuna gönülden inanıyoruz. Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile uzun yıllardır yol arkadaşlığımızda birçok oyunun heyecanına tanık olduk. Bizlere seyir zevki yaşatan tüm ekibe ve bu akşam bizleri yalnız bırakmayan acente dostlarıma teşekkür ediyor, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ile sanat yolculuğumuzun uzun yıllar devam etmesini diliyorum.’’ dedi.
 

Tutkularının esiri olup gerçekleştirdiği korkunç bir olaydan ötürü hastaneye yatırılan 17 yaşındaki bir genç ile onu analiz eden ve iyileştirmeye çalışan psikiyatristin hikayesini konu alan Küheylan’ın başrollerini Kerem Alışık, Emir Özden, Hatice Aslan, Devrim Nas, Açelya Devrim Yılhan ve Gizem Katmer üstleniyor. Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment ortak yapımı başyapıt, HDI Sigorta’nın ana sponsorluğu ile Zorlu PSM sahnesinde seyirci ile buluşmaya devam edecek.

AXA Sigorta CEO’su  Yavuz Ölken Sürdürülebilir Mobilitenin Geleceği Zirvesi’nde Konuştu. AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken Sürdürülebilir Mobilitenin Geleceği Zirvesi’nde Konuştu.

Editör: Sigorta Life