Üst yönetim ekibinin %53’ü, bölge müdürlerinin ise %73’ü kadın yöneticilerden oluşan, 300’e varan şirket çalışanı ile Doğa Sigorta, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü bu yıl da unutmadı. Doğa Sigorta, grup iştiraki İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin değerli akademik kadrosu ile birlikte özellikle kadınlara hitap eden eğitim içerikleri ile 6-10 Mart haftasına özel bir online eğitim programı hazırladı.

GÜÇLÜ SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ

Neova Sigorta, veri analitiği teknoloji şirketi SAS ile iş birliğine imza attı Neova Sigorta, veri analitiği teknoloji şirketi SAS ile iş birliğine imza attı

Doğa Sigorta’nın güçlü sosyal sorumluluk bilinci ile oluşturduğu, İstanbul Topkapı Üniversitesi’nin akademik kadrosu tarafından 6-10 Mart arasında online olarak düzenlenen eğitim programı yoğun ilgi ile gerçekleşti.

Sponsorluk ve sosyal sorumluluk projelerinde ülkemizde özellikle spor ve eğitimin gelişmesine yönelik çalışmalar yürütmeyi prensip edinen Doğa Sigorta, İstanbul Topkapı Üniversitesi ile grup markalarını bir araya getiren, çalışan eğitim ve potansiyellerini geliştiren eğitim programlarıyla bu yöndeki çalışmalarını sürdürüyor.