Tüm gün süren toplantının ilk bölümünde açılış konuşmasını yapan Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı, Doğa Sigorta yöneticilerinin başarısını tebrik etti ve kuruma katılan yeni isimlere de başarılar diledi. Birlik ve beraberlik ruhu ile her gün daha da güçlendiklerini belirten Kırmızı, yılı hedeflerine ulaşarak bitireceklerine inandığını, ekibine güveninin tam olduğunu aktardı. 

Ardından söz alan Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, hem Doğa Sigorta’nın hem de sektörün ilk 6 ayına değinerek, 2. yarı beklentilerini paylaştı. Gölpınar, zorlu ülke ekonomisi koşullarına rağmen, Sigorta sektörünün iyi bir mücadele verdiğini, kurum olarak da gerek satış rakamları gerek gerçekleştirdikleri geliştirmeler ile istikrarlı bir büyüme içinde olduklarını belirtti. Bilgi Teknolojileri, Strateji Planlama, Bütçe ve Raporlama Genel Müdür Yardımcısı Kuntay Baydar, Hızlı Kasko ürünü hakkında bilgi paylaşırken, İç Anadolu Bölge Müdürü Fatma Koçoğlu da Bölge çalışmalarından bahsetti.

Toplantının ikinci bölümünde gerçekleşen  workshopta, 4 farklı konu başlığında, 5 farklı çalışma grubu fikirlerini, yeni önerilerini yönetime sundu. Kuruma  katkı sağlayacak fikirlerin ön plana çıktığı tüm çalışmaların, 2024 yılı sonuna kadar yapılandırılacağı kararına varıldı.

HDI Sigorta ile Antalyaspor arasında yeni iş birliği HDI Sigorta ile Antalyaspor arasında yeni iş birliği

Doğa Sigorta yöneticileri aynı akşam yemekte de bir aradaydılar ve günü değerlendirdiler. Verimli geçen toplantının ardından yöneticiler yeni fikirler ve yüksek motivasyonla yılın ikinci yarısı için hedeflerine odaklandılar.
 

Editör: Serhat Bingöl