Küresel bilgi birikimi, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle Türkiye’de 130 yıldır sigorta sektörüne öncülük eden AXA Sigorta, acenteleriyle gerçekleştirdiği düzenli buluşmalarla dağıtım kanalını güçlendirirken, aynı zamanda sigorta sektörünün sürdürülebilirliğine de katkı sağlıyor.

1663055846_OKN_8020

Aksigorta’dan 5,5 Milyon Ton Emisyon Tasarrufu Aksigorta’dan 5,5 Milyon Ton Emisyon Tasarrufu

AXA Sigorta ekibi, Türkiye ölçeğinde gerçekleştirdiği bölgesel acente ziyaretlerine ek olarak, 9-11 Eylül tarihlerinde Çeşme’de Otomotiv Yıldızı acenteleriyle bir araya geldiği bir buluşmaya imza attı. Radisson Blu Resort & Spa Çeşme’de gerçekleştirilen Otomotiv Yıldızları Buluşması’na, AXA Sigorta, Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan, Otomobil Bayileri Satış Kanalı Müdür Yardımcısı Gülfem Uşaklı ve 50’ye yakın AXA Sigorta acentesi katıldı. 

1663055857_OKN_8147 (1)

Üç gün süren Otomotiv Yıldızları Buluşması kapsamında acentelerle birlikte Çeşme, Alaçatı ve Urla’da geziler düzenlenirken çeşitli tadım etkinlikleri gerçekleştirildi. AXA Sigorta, buluşma sırasında başarılı olan acentelerine de ödüllerini takdim etti.  

1663055852_OKN_8122

 AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Firuzan İşcan “AXA Sigorta olarak, Türkiye’de 130 yıldır sigorta sektöründe değer yaratıyoruz. Geliştirdiğimiz ürün ve hizmetleri müşterilerimizle buluşturmak, onların ilk elden tanıtılmasını sağlamak adına acentelerimiz zorlu bir görev üstleniyor. Bu noktada onları desteklemenin, çalışmalarımızı şekillendirmek adına onların görüşlerini almanın, başarılı çalışmalarını ödüllendirmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Her branşımızda hizmet veren acentelerimiz farklı zorluklarla mücadele ediyor ve farklı kriterlerde başarı sağlamaya çalışıyor. Şimdi de yıl boyunca büyük bir gayret göstererek “Otomotiv Yıldızı” olmayı hak eden acentelerimizin başarılarını kutlamak için buluştuk. Hepsini gönülden tebrik ediyor, onların da desteğiyle birlikte daha nice başarılara imza atmayı temenni ediyorum.” dedi. 

1663055864_OKN_8939