Anadolu Sigorta, brokerlerine yönelik düzenlediği etkinliklere bir yenisini ekledi. 14 Eylül’de Anadolu Sigorta’nın Genel Müdürlük binasında düzenlenen etkinliğe 150’ye yakın brokerin yanı sıra Anadolu Sigorta yöneticileri katıldı. Gecede caz vokalisti İpek Dinç, canlı performansı ile keyifli saatler yaşattı.

1663317212_Kerem_Tokyurek

Ünal Ünaldı: “Bizlere güvenen, bugünlere gelmemizi sağlayanlara şükranlarımızı sunuyorum" Ünal Ünaldı: “Bizlere güvenen, bugünlere gelmemizi sağlayanlara şükranlarımızı sunuyorum"

Anadolu Sigorta için brokerlerin en önemli iş ortaklarından biri olduğunu söyleyen Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Kerem Tokyürek, artık geleneksel hale gelen bu buluşmalarla bir araya gelmekten duydukları mutluluğu dile getirdi. Anadolu Sigorta’nın yüksek müşteri memnuniyetinde brokerlerin payına dikkat çeken Tokyürek “Artan sinerjimizle markamızı her geçen gün daha yukarı taşıyoruz. Değerli iş ortaklarımızla iş birliğimizi güçlendirmek ve hizmetlerimizi geliştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. 

Editör: Sigorta Life