İnsanların kendilerini en çok güvende hissetmek istedikleri sağlık konusunda, kişiye özel sigorta danışmanı hizmetiyle fark yaratan Türkiye’nin lider insurtech markası Sigortam.net, farklı kampanyalarıyla da müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Sigortam.net, “İlk Ay Bizden” diyerek, sağlık sigortası yaptıran tüm müşterilerine ilk ayı hediye ediyor. 31 Ekim’e kadar sürecek kampanyadan özel sağlık ya da tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıran herkes yararlanabiliyor. Üstelik kampanya kapsamında, günlük 11 TL’den başlayan fiyatlarla yaptırılan sağlık sigortası poliçeleri, fiyat artışlarına karşı da 1 yıl boyunca güvence altına alınıyor.

İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor İş Hayatında Uzaktan Çalışma Sisteminde İbre Tersine Dönüyor

Teknoloji kadar insan temasının ve sıcaklığının değerine de inanan Sigortam.net, bu kampanyasını telesatış kanalı üzerinden gerçekleştiriyor. Şirket, sağlık sigortalarında kişiye özel sigorta danışmanları aracılığıyla müşterilerini 7/24, doğru, anında ve eksiksiz bir biçimde bilgilendiriyor.

Editör: Sigorta Life