EY ve Lumnion sigortacılık sektöründe stratejik iş birliğine gidiyor EY ve Lumnion sigortacılık sektöründe stratejik iş birliğine gidiyor

Oyuncu Cengiz Bozkurt’un rol aldığı ve müşteri odaklı yeni çözümlerini anlattığı reklam kampanyalarıyla “‘En iyi Yaratıcı Ünlü Kullanımı” kategorisinde Gümüş Sardis kazanan Sigortam.net, gerçek kaza raporlarından ilhamla hazırlanan “Anlatması zor, atlatması kolay” başlıklı basın ilanlarıyla da “En İyi Basın İlanı” kategorisinde bir Gümüş Sardis daha aldı.

Sigorta alma sürecini daha net hale getiriyoruz

Yeni marka kimliklerini ve yeni hizmetleri ortaya koydukları iletişim kampanyalarının ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyduklarını belirten Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, “Kurulduğumuz günden bu yana 7 milyona yakın müşteriye hizmet veren bir şirket olarak,bu yıl tepeden tırnağa yenilendik. Müşterilerimize daha yalın, daha anlaşılır, ihtiyaçlarına anında çözüm üreten, etkileşimli ve yenilikçi bir yaklaşımla hizmet sunuyoruz. Sigorta alma sürecini yapay zekâ teknolojisiyle karmaşıklıktan arındırıp daha net bir deneyim haline getiriyoruz. Bu hizmetlerimizi de yine en yalın biçimde iletişim kampanyalarımızla tüketicilerimize ulaştırıyoruz. Sardis gibi kıymetli ödüller, gittiğimiz yolun ne kadar doğru olduğunu gösteriyor ve yeniliklerin peşinden koşma heyecanımızı perçinliyor.” dedi.

Editör: Sigorta Life