Türkiye Hayat Emeklilik’ten VakıfBank Troy Karta Üç Taksit Türkiye Hayat Emeklilik’ten VakıfBank Troy Karta Üç Taksit

1998 yılından bu yana hizmet veren ve yetkili servisler de dahil olmak üzere yüzlerce servise 2007 yılından bu yana eğitim veren Met Teknik Academy'nin çok kıymetli bir oluşum olduğunu önemle ifade eden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, "Satış sonrasında standardizasyona önemli katkıları olan Met Teknik, hizmetten çok eğitim tarafına odaklanan, hem yurtiçi hem de yurtdışında verdiği eğitimlerle adından övgülerle söz edilen bir şirkettir. 40 yılı aşkın tecrübeyle elde ettiğimiz know-how'ı Met Teknik Academy'nin aktif eğitimleriyle birleştirerek yeni bir sinerji yaratacak, sektörümüzün en büyük problemi olan kalifiye eleman konusunu aşarak alanında ihtisas sahibi yeni ustalar kazandıracağız." dedi.

Otomotiv satış sonrası hizmetlerinin her alanına bu yıl önemli yatırımlarda bulunarak atağa kalkan RS Otomotiv Grubu, Met Teknik'i grup çatısı altına kattı. Şirketin çoğunluk hissesini satın alan RS Otomotiv Grubu, 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren ve hizmetten çok eğitim yönüyle öne çıkan Met Teknik ile sadece gruba değil, tüm satış sonrası sektörünün gelişiminde öncü olmayı amaçlıyor.

İmza töreninde dikkat çekici açıklamalar yapan RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, 2007 yılında kurulan Met Teknik Academy'nin, birçok otomobil markasının yetkili servislerinden özel servislere, yüzlerce oto servisine eğitim verdiğini, tarafsızlığı, bağımsızlığı ile şasi ve kaporta onarımı eğitiminde bir marka haline geldiğini söyledi.

Ünaldı, devamında "Yıl içinde 70'ten fazla eğitim kursu açan ve 700'den fazla sektör mensubuna eğitim veren Met Teknik Academy, sadece ülkemizde değil, Ortadoğu ve Afrika'dan gelen sektör çalışanlarına da eğitim veriyor. Adından övgülerle söz edilen Met Teknik ile yeni bir sinerji ortaya koyarak, sektörümüzün en büyük problemi olan kalifiye eleman konusunu aşarak konusunda ihtisas sahibi yeni ustalar kazandıracağız. " şeklinde konuştu.

Editör: Sigorta Life