‘Müşterinin Şampiyonu’ olma vizyonuyla tüm altyapısını ve marka kimliğini tepeden tırnağa yenileyen Türkiye’nin en büyük insurtech markası Sigortam.net, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olan Stevie Awards’ta dünyanın en iyileri arasındaki yerini aldı. Sigortam.net, uluslararası arenada iş dünyasının en saygın ödül organizasyonunda, yenilediği web sitesi ve yeni reklam kampanyasıyla iki altın ödül birden kazandı. Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, “Şirketimizin adını Stevie Awards’a altın harflerle yazdırmanın gururu içindeyiz. Müşteri odaklı yaklaşımla hayata geçirdiğimiz yeniliklerin uluslarası ödüllerle taçlandırılması bizleri daha iyisini yapmak konusunda cesaretlendiriyor” dedi.

Türkiye’nin ilk ve lider dijital sigorta platformu Sigortam.net, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Stevie Uluslarası İş Ödülleri’nde büyük bir başarıya imza attı. Kurulduğu günden bu yana 7 milyona yakın müşteriye hizmet veren Sigortam.net, dünyanın en prestijli iş ödüllerinden biri olan Stevie Awards’ta baştan aşağıya yenilediği web sitesi ve yeni reklam kampanyasıyla iki altın ödül birden kazandı. ‘Müşterinin Şampiyonu’ olma vizyonuyla müşteriyi merkeze alan, anlayan, tanıyan ve kişiselleştiren bir yaklaşımla yenilediği web sitesi ile “Sigorta” kategorisinde altın ödülü kucaklayan Sigortam.net, ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt’un yüzü olduğu yeni reklam serisiyle de “Sigortacılıkta Yılın Pazarlama Kampanyası” kategorisinde altın ödül kazandı.

“Müşterilerimiz kafalarındaki sorulara daha net yanıt buluyor”

Sigortam.net CEO’su Bora Uludüz, uluslararası arenada iş dünyasının en saygın ödüllerinden biri olan Stevie Awards’ta iki altın ödül birden kazanmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek, şunları söyledi:

Quick Finans, Treyler Üreticisi Krone’nin Türkiye’de Finansman Partneri oldu Quick Finans, Treyler Üreticisi Krone’nin Türkiye’de Finansman Partneri oldu

“Sigortam.net’te müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz dönüşüm yolculuğumuzun ödüllerle taçlandırılması bizleri daha iyisini yapmak konusunda cesaretlendiriyor. Web sitemizi baştan yaratma sürecinde dünyadaki en iyi sitelerinden biri olma hedefimiz vardı. Stevie Awards altın ödülüyle kendimize ne kadar doğru bir hedef koyduğumuzu bir kez daha gördük. 22 yıllık geçmişe sahip şirketimizin yeni marka kimliğini ortaya koyduğumuz reklam kampanyamızla da uluslararası arenada adımızdan söz ettirmeyi başardık. Yeni dönemde teknolojiye ve insan kaynağına yaptığımız yatırımlarla müşterilerimizin kafalarındaki soru işaretlerine daha net yanıtlar bulabilecekleri bir yapıyla hizmet veriyoruz. Artık daha yalın, daha anlaşılır, değişen müşteri ihtiyaçlarına anında çözüm üreten, etkileşimli ve yenilikçi bir web sitesiyle müşterilerimizin yanındayız. ‘Müşterinin Şampiyonu’ olmak vizyonuyla sigorta gibi komplike bir dünyayı müşterilerimiz için netleştirmek, karmaşık bir ürün olan sigortayı çok daha anlaşılır, basit, uygun ve erişilebilir hale getirmek için çalışıyoruz. Yeni nesil teknolojik çözümleri insan dokunuşuyla harmanlayarak sigorta alanında müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşıma hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Editör: Sigorta Life