AXA Türkiye Geleceğin Sigortacılarını Yetiştirmeye Devam Ediyor AXA Türkiye Geleceğin Sigortacılarını Yetiştirmeye Devam Ediyor

Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde başınıza gelebilecek beklenmedik durumlarda güvence sağlayan seyahat sağlık sigortaları, kısıtlamaların kalkması ve yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeniden önem kazanmaya başladı. Seyahatiniz süresince yaşayabileceğiniz bir sağlık sorununda, kaza durumunda ya da tedavi görmenizi gerektiren herhangi bir olayda, seyahat sağlık sigortanız mevcut şartlar içerisinde en iyi koşullarda tedavi olmanıza yardımcı olur. Farklı konu başlıklarında danışmanlık hizmeti de alabileceğiniz bu sigorta ürünü, sağladığı güven ve huzurun yanı sıra ekonomik anlamda da büyük avantaj sunuyor.

Her seyahatin güzelliğinin yanında riskleri de beraberinde getirebildiğine dikkat çeken Ray Sigorta CEO’su Koray Erdoğan, “Yoğun geçen kış aylarının ardından hepimizin heyecanla beklediği tatil dönemi başladı. TÜİK tarafından yapılan son açıklamalara göre, yurtdışını ziyaret eden vatandaşlarımızın sayısı bir önceki yıla göre yüzde 269,9 oranında arttı. Dünya Turizm Barometresi’nin bu yıl yayınlanan ilk sayısında, seyahat kısıtlamalarının kalkması ve aşılama oranlarındaki artışla bastırılmış bir talebin ortaya çıktığı belirtildi. Bu artışın yanı sıra son yıllarda yaşanan olağanüstü durumlar, sigortanın öngörülemeyen risklere karşı koruyuculuk özelliğini her zamankinden daha fazla ön plana çıkardı. Farklı şehirlere ya da ülkelere seyahat etmenin heyecanını yaşarken karşılaşabileceğimiz aksilikler bu güzel deneyimimizi kötü etkileyebilir. Riskleri kontrol altına alarak seyahatimizi güvenle yapmanın yolu ise seyahat sağlık sigortasından geçmektedir” dedi.

Editör: Sigorta Life