SON DAKİKA: Aksigorta'da Uğur Gülen, Genel Müdürlük görevinden ayrıldı SON DAKİKA: Aksigorta'da Uğur Gülen, Genel Müdürlük görevinden ayrıldı

Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Akif EroğluLinkedin üzerinden yaptığı bir paylaşımla Türkiye Motorlu Taşıt Bürosu Ülke Direktörlüğü’ne atanan Bülent Karan’ı tebrik etti.

SEDDK Başkanı Mehmet Akif Eroğlu, yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Kadim dostum sevgili Bülent Karan iki yıl cok emek verdiğimiz, önemli projeler yürüttüğümüz, mesai arkadaşlarımızla cok güzel bir sinerji yakaladığımız, çok önemli fonksiyonlar icra eden Türkiye Motorlu Taşıt Bürosu Ülke Direktörlüğüne atandı. Dolayısı ile kendisi ile halef-selef olma mutluluğunu yaşıyorum. Bir başka mutluluğu ise emaneti oldukça ehil bir ele bırakmış olmakla yaşıyorum. Sayın Bülent Karan karakterli duruşu, pozitif kişiliği ve yetkinliği ile herkesın takdırını, saygısını kazanmış bır profesyonel. Buromuz çalısanları ile bayrağı daha da yukarılara taşıyacağına inancım tamdır. Bu vesile ile yeni görevinde başarılar dileriz."

Editör: Sigorta Life