Fibaemeklilik yeni dönem stratejileri paylaşıldı

Geleneksel dağıtım kanalları dışında farklı iş modelleriyle öne çıkan şirketin yeni dönem stratejilerinin yanı sıra yeni ürün ve hizmet detaylarının paylaşıldığı organizasyonda, acentelere Elmas, Yakut, Zümrüt, Safir ve Kuvars isimli yeni segmantasyon yapısı hakkında bilgi verildi. Üretim ve gelişime bağlı acente segmentasyonu ile fark yaratan ve lider acenteler de ödüllendirildi. 

Acentelerin katılım gösterdiği simülasyonla Emeklilik Fonlarının Zamanda Yolculuğu etkinliğinin gerçekleştirildiği organizasyonda, gerçek ve güncel veriler üzerinden fonların piyasalardaki haberlere bağlı olarak değişim sonuçları test edildi.

“Fi’Portal ile acentelerimizin işlerini kolaylaştıracağız

HDI Fibaemeklilik’ten yeni YouTube video serisi: HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt HDI Fibaemeklilik’ten yeni YouTube video serisi: HDI Fibaemeklilik Fonla Büyüt

Acenteler Toplantısı'nda en fazla, acentelerin dijitalleşmesine ve kendi kanallarında güçlenerek büyümesine dikkat çektiklerine belirten Fibaemeklilik Genel Müdür Erol Öztürkoğlu şunları söyledi:

Bizi sektörde öne çıkaran ve müşterilerimizin gözünde farklı kılan en güçlü yanımız güçlü teknolojik altyapımız. Dijitalleşme alanındaki deneyimimizi Türkiye’nin farklı bölgelerindeki 800’den fazla, anlaşmalı acentemize de açmak ve onları uzaktan satış konusunda daha güçlendirmek istiyoruz.  Son olarak satış sürecimizin etkinliği arttırmak, daha da hızlandırıp basitleştirmek ve siber güvenliğini daha da güçlendirmek üzere yeni satış platformumuz Fi’Portal'ı hayata geçirdik. Satış kanallarının ihtiyacına cevap verecek her türlü verinin tek ekrandan sunulduğu bu hizmetimizle acentelerimizin işlerini kolaylaştıracağız.”

Editör: Sigorta Life