Doğa Sigorta, yurt içi seyahat ödüllü üretim kampanyasında hedefini gerçekleştiren acentelerini tarihi ve doğası ile eşsiz güzelliğe sahip Kapadokya’da ağırladı. Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayan acenteler için özel olarak hazırlanan geniş içerikli ve renkli tur programı ile katılımcılar 3 gün boyunca şehrin tadını çıkardı, programa katılım sağlayan Doğa Sigorta yöneticileri; Genel Müdür Yardımcısı Adnan Sığın, Marmara Avrupa Bölge Yönetimi ve Satış Müdürü Aslıhan Öğüt, Adana Bölge Yönetimi ve Satış Müdürü Emine Belkıs Gürses, İç Anadolu Bölge Yönetimi ve Satış Müdürü Fatma Koçoğlu tur boyunca katılımcılara eşlik ettiler.

Doğa Sigorta Acenteleri Kapadokya Seyahatinde Buluştu-3

Tarihi milattan önceki döneme kadar uzanan, binlerce yıllık medeniyetlerin izlerini günümüze kadar taşıyan Kapadokya bölgesinde Paşa Bağ Vadisi ve Avanos Devrent Vadisi’ni gezerek tarihe tanıklık eden katılımcılar turun ilk gününde, çömlek yapımı atölyesine katılarak en eski el sanatlarından biri olan çömlekçilik hakkında bilgi edinip, deneyimleme fırsatı buldular.

Turun ikinci gününde, oluşumu milattan önce 3000 yılına kadar uzanan Kaymaklı Yeraltı Şehri’ni gezen katılımcılar yerel rehber eşliğinde Ihlara Vadisi ve Güvercinlik Vadisini ziyaret edip doğal ve tarihi güzellikleri yerinde gördüler. Kapadokya’nın eski hanlarında, kayadan oyma bir mekânda gerçekleştirilen Türk Gecesi temalı akşam yemeği ile gün noktalandı.

Doğa Sigorta Acenteleri Kapadokya Seyahatinde Buluştu-2

Tur programının son gününde Kapadokya’nın simgesi haline gelen Üç Güzeller Peri Bacaları ve Unesco Dünya Miras Listesi’nde yer alan Göreme Açık Hava Müzesi’ni yakından inceleyen acenteler, rehber eşliğinde doğa ve tarihin bütünleştiği Kapadokya hakkında bilgiler edindiler.