Uluslararası sigorta markası Cigna Global ile Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın güçlü iş birliğinde faaliyetlerini sürdüren Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik, dünyanın en iyi işverenlerini değerlendiren global ödül programı Stevie Awards tarafından Bronz Stevie ile ödüllendirildi. Cigna, ‘Cigna’da Biz’ isimli iç iletişim programı ile ‘En Değerli İnsan Kaynakları Uygulamaları’ kategorisinde ödüle layık görüldü.

AXA Türkiye Geleceğin Sigortacılarını Yetiştirmeye Devam Ediyor AXA Türkiye Geleceğin Sigortacılarını Yetiştirmeye Devam Ediyor

Cigna, ‘Cigna’da Biz’ uygulamaları ile çalışanlarının ve ailelerinin hem fiziksel hem de ruh sağlığını koruma odaklı çalışmalara imza atmakla kalmıyor; iyi yaşamı çalışanların sosyal, finansal, duygusal ve entelektüel ihtiyaçlarını da odağa alan 360 derece bir yaklaşımla ele alıyor. Temeli ‘iyi yaşamak, iyi hissetmek, iyi olmak’ olan etkinliklerle “Önce Sen” diyerek çalışanlarının yaşam kalitesini destekleyen Cigna, çalışan bağlılığını ve deneyimini en üst seviyeye çıkarmanın güçlü bir iletişim kurmaktan geçtiğine inanıyor. Covid-19 döneminde değişen iş süreçlerine adaptasyon odağında ilk adımları atılan programın çalışanların ihtiyaçlarına yönelik etkinlik ve uygulamaları 4 ana başlık altında ve yıllık takvim planında yürütülüyor. Yanı sıra, program içeriği gündeme dair anlık oluşabilecek güncel konuları da kapsıyor. Ayrıca beden sağlığının yanında ruh sağlığına da olumlu katkılarda bulunmak amacıyla çalışanlara psikolojik, finansal ve sosyal konularda ücretsiz dış kaynaklı danışmanlık sağlanıyor.  

‘Cigna’da Biz’ uygulamalarını Bronz Stevie ödülüne layık gören uluslararası ödül programı Stevie Awards, her yıl dünyanın en iyi işverenlerini değerlendiren ve insan kaynakları uzmanlarını tanıyan tek global ödül programı olarak iş dünyasına yön veriyor. Merkezi ABD’de yer alan ve sekiz farklı dalda ödül kategorisine sahip olan Stevie Awards’a bu yıl 26 ülkedeki her ölçekten kuruluştan 950'den fazla aday gösterildi.

Editör: Sigorta Life